S20 FE sallayınca ses çıkarıyor

674823

Picopat
Telefonu kullanalı 1-1, 5 hafta oluyor. Instagram'da karşıma sallarsan geri bildirim mesajı yollar diye bir reel videosu geldi, telefonu salladığımda şakır şükür sesler geldi. Acayip korkuyorum. Performansta bir sıkıntı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim!
(Hafif bir ses çıkıyor)

Telefonu kullanalı 1-1, 5 hafta oluyor. Instagram'da karşıma sallarsan geri bildirim mesajı yollar diye bir reel videosu geldi, telefonu salladığımda şakır şükür sesler geldi. Acayip korkuyorum. Performansta bir sıkıntı olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim!
(Hafif bir ses çıkıyor)
İçindeki herhangi bir parça kırılmış olabilir. Telefon içinde ağırlık varsa o da olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoya bakın bir hocam. Bu tarz bir ses ise korkmanıza hiç gerek yok.

(Hafif bir ses çıkıyor)
S21 kullandım üst kısımlardan bu ses geldi, şu an s23 ultra kullanıyorum ve yine aynı sesi alıyorum. Hafif bir ses çıkıyorsa OIS sesidir.

Dosya Ekleri

• 1687897672994.png
    1687897672994.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı