S20 FE satıp iPhone 12'ye geçmek mantıklı mı?

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Arkadaşlar ben normalde telefonumdan oldukça memnunum ama iOS 16'yı gördükten sonra içimde aşırı fazla iPhone kullanma isteği kabardı. Sizce 6 aylık S20 FE'yi satıp ikinci el iPhone 12 veya 12 mini'ye geçmek mantıklı mı ?
(Satıp üzerine para da katacağım tabi bu şekilde mantıklı mı ?)

Arkadaşlar ben normalde telefonumdan oldukça memnunum ama iOS 16'yı gördükten sonra içimde aşırı fazla iPhone kullanma isteği kabardı. Sizce 6 aylık S20 FE'yi satıp ikinci el iPhone 12 veya 12 Mini'ye geçmek mantıklı mı?
(Satıp üzerine para da katacağım tabii bu şekilde mantıklı mı?)

Sosyal medya ağırlıklı kullanım varsa çok iyi bir tercih olur. iPhone alacaksan 12 mini alma 12 al. 12 mini kronik ısınma sorunu olan bir cihaz.

Arkadaşlar ben normalde telefonumdan oldukça memnunum ama iOS 16'yı gördükten sonra içimde aşırı fazla iPhone kullanma isteği kabardı. Sizce 6 aylık S20 FE'yi satıp ikinci el iPhone 12 veya 12 mini'ye geçmek mantıklı mı ?
(Satıp üzerine para da katacağım tabi bu şekilde mantıklı mı ?)
iPhone 12'ye geçmek mantıklı olur.

Bir de son bir sorum daha olacak 2.el piyasasının yarısından fazlası yurt dışı cihazlar. Bu yurt dışı cihaz kısmına pek hakim değilim fakat bildiğim kadarıyla artık çok mantıksız oluyor y.d cihazlar, uzak durmalı mıyım y.d cihazlardan?

Bir de son bir sorum daha olacak 2.el piyasasının yarısından fazlası yurt dışı cihazlar. Bu yurt dışı cihaz kısmına pek hakim değilim fakat bildiğim kadarıyla artık çok mantıksız oluyor y.d cihazlar, uzak durmalı mıyım y.d cihazlardan?
Alınmaz şuan.

Geri
Yukarı