iPhone 11'den S21 FE ye geçmek mantıklı mı?

Çok ufak bir araştırdım da 60-120hz kullanımda belirgin farklar oluyormuş günlük kullanımda. Yine de pil ömrü çok iyi deniyor.
Anladım hocam teşekkür ederim.
iPhone 11 batarya performansı nasıl bilmiyorum ama S21 FE kullanıcısı olarak bir süre ağır bir oyun oynadığım zaman günü çıkaramıyorum ama hafif oyunlar oynadığım zaman ekran 120Hz iken günü çıkarabiliyorum ben (6-7 saat oluyor genellikle aldığım ekran süresi). 3-4 yıl rahat gidebileceğini düşünüyorum.
6 saat civarında ekran süresi alıyorum ben. 1649₺ hani uygun gibi geldi geçmek için tabi adaptörünü de alacağım 2 bine gelecek bana aşağı yukarı. Kamera olarak nasıl hocam.
11'in yaşı epey var, alındığından beri batarya değişmiyorsa Samsung iyidir, yoksa berabere olurlar. Bende iP11 var bataryasını bir kaç ay önce Apple'dan değiştirttim şarj problemim yok 10 saat dolaylarında ekran süresi alıyorum.
Geçen sene mart ayında sıfırıyla değişim sağlanmıştı. O zamandan bu yana pil sağlığı 87 değişmedi pili.

S24 vs. çıkarsa ek takas desteği falan veriliyor birkaç yıl sizce iphone 11 götürür mü? Beklenmesi mi mantıklı olur yoksa s21 fe geçmesi mi?

Geçen sene mart ayında sıfırıyla değişim sağlanmıştı. O zamandan bu yana pil sağlığı 87 değişmedi pili.
87 iyi bir değer değil. Apple teknisyeni 85'den sonra biz kullanıcılarımıza değiştirtiyoruz, 80 ise alt sınır demişti.

İdare ederseniz bir kaç sene beklenebilir sonuçta kötü bir telefon değil ya da direkt parasını verip batarya değiştirip aynı platformda kalmakta bir seçenek.

Batarya sizin için çok önemli ise A73 alın.
Hocam a73 takasa girilmiyor samsungda o yüzden onu eledim direk.
87 iyi bir değer değil. Apple teknisyeni 85'den sonra biz kullanıcılarımıza değiştirtiyoruz, 80 ise alt sınır demişti.

İdare ederseniz bir kaç sene beklenebilir sonuçta kötü bir telefon değil ya da direkt parasını verip batarya değiştirip aynı platformda kalmakta bir seçenek.
Anladım hocam şuan oyunda falan bir sorun olmuyor ama düşüneyim ben biraz daha öyleyse.
Aşağı yukarı denk cihazlar, geçiş yaparsan donanım ve ekran süresi artısı olur.
Dâhâ da para eklerim dersen S23 düşün takas desteği ile.
Anladım hocam. S23 e baktım da üzerine yaklaşık 9 bin tl vermem gerekiyor o yüzden geçmek istemedim telefon kötüleşirse o zaman düşünürüm.

Oyun oynuyorum da internet paylaşımı falan aşırı şarj yiyor google maps kullanıyorum aşırı şarj yiyor. Oyun için bir seviye atlarım anladığım kadarıyla ama batarya için durum ne olur s21 fe bataryası iyi midir?

Batarya konusunda nasıldır 11 e göre. Bir de 3-4 yıl gider mi? Güncelleme delisi değilim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı