iPhone 11'den S21 FE ye geçmek mantıklı mı?

DrakeX

Picopat
Ekranı orijinaliyle değişmiş Ekim'e kadar garantili pili 87 olan iPhone 11 var Samsung 13K'den alıyor, üzerine 1649₺ verirsem S21 FE alabiliyorum. Sizce geçmek mantıklı mıdır?

Wild Rift oynuyorum. Bir de sık sık internet paylaşımı yapıyorum bilgisayarıma. Kamera olarak da sıradan bir kullanıcıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gaming içinse geçilir, iPhone 11 oyun konusunda iyi değil parlaklığı falan kısıyor ısınmamak için, ucu ucuna Wild Rift ve CoD oynatıyor.

Kesinlikle mantıklı.

Şahsi olarak 11 kullanmaya devam ederdim ama S21 FE ye geçmek mantıklı.

Tereddüt bile etmeyin.

Gaming içinse geçilir, iPhone 11 oyun konusunda iyi değil parlaklığı falan kısıyor ısınmamak için, ucu ucuna Wild Rift ve CoD oynatıyor.
Oyun oynuyorum da internet paylaşımı falan aşırı şarj yiyor google maps kullanıyorum aşırı şarj yiyor. Oyun için bir seviye atlarım anladığım kadarıyla ama batarya için durum ne olur s21 fe bataryası iyi midir?

S21 FE ye geçmek çok daha mantıklı olur.
Batarya konusunda nasıldır 11 e göre. Bir de 3-4 yıl gider mi? Güncelleme delisi değilim.

Oyun oynuyorum da internet paylaşımı falan aşırı şarj yiyor google maps kullanıyorum aşırı şarj yiyor. Oyun için bir seviye atlarım anladığım kadarıyla ama batarya için durum ne olur s21 fe bataryası iyi midir?

Batarya konusunda nasıldır 11 e göre. Bir de 3-4 yıl gider mi? Güncelleme delisi değilim.
Çok ufak bir araştırdım da 60-120hz kullanımda belirgin farklar oluyormuş günlük kullanımda. Yine de pil ömrü çok iyi deniyor.

Oyun oynuyorum da internet paylaşımı falan aşırı şarj yiyor Google maps kullanıyorum aşırı şarj yiyor. Oyun için bir seviye atlarım anladığım kadarıyla ama batarya için durum ne olur S21 FE bataryası iyi midir?

Batarya konusunda nasıldır 11'e göre. Bir de 3-4 yıl gider mi? Güncelleme delisi değilim.

iPhone 11 batarya performansı nasıl bilmiyorum ama S21 FE kullanıcısı olarak bir süre ağır bir oyun oynadığım zaman günü çıkaramıyorum ama hafif oyunlar oynadığım zaman ekran 120Hz iken günü çıkarabiliyorum ben (6-7 saat oluyor genellikle aldığım ekran süresi). 3-4 yıl rahat gidebileceğini düşünüyorum.

11'in yaşı epey var, alındığından beri batarya değişmiyorsa Samsung iyidir, yoksa berabere olurlar. Bende iP11 var bataryasını bir kaç ay önce Apple'dan değiştirttim şarj problemim yok 10 saat dolaylarında ekran süresi alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı