S20 FE SD 865 oyun performansı nasıldır?

Bütçe
9000

Ali Eren Işık

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben telefon alacağım ve oyun performansı ve kamerası iyi olacak. Ben S20 FE yi bayağı bir araştırdım örnek PUBG de HDR'a kadar 60 FPS ve Ultra HD 45 veriyor izlediğim videolarda Config değillerse ve gerçek performansı böyleyse alınır mı? Başka önerebileceğiniz telefonlar var mı? BÜTÇE:9000

Merhaba arkadaşlar ben telefon alacağım ve oyun performansı ve kamerası iyi olacak. Ben S20 FE yi bayağı bir araştırdım örnek PUBG de HDR'a kadar 60 FPS ve Ultra HD 45 veriyor izlediğim videolarda Config değillerse ve gerçek performansı böyleyse alınır mı? Başka önerebileceğiniz telefonlar var mı? BÜTÇE:9000
Bu fiyat bandında oyun performansı açısından daha iyi cihazlar var sizin için önemli olan kriterler sadece kamera ve oyun ise ona göre öneri verebilirim.

Arkadaş kamera önemli demiş. Realme GT'nin kamerası fiyatına göre iyi değil. IMX682 sensör kullanılıyor ve OIS yok.

İşlemcisi çok iyi ona bir şey diyemem.
Haklısınız fiyatına göre kamerası iyi değil ama kötü bir kamerası yok Sony imX 682 yeterli bence tabiki fiyatına göre daha iyi sensörler kullanılabilir ama daha çok işlemci ve performans üzerine durulmuş kamerada sensör tarafında biraz geri kalınmış ama yapay zeka desteği ile birlikte sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı