S20 FE şu an alınır mı?

MelihGkk

Decapat
2 telefon arasında kaldım. Bir tanıdığıma telefon alacaktık A34 ve S20FE kapıştırdık.
Her ne kadar S20 amiral serisi olsa da eski bir telefon ama (128 GB) A34'ten daha güçlü. Kablosuz şarj daha iyi koruma işlemcisi kamerası daha iyi. Ama A34 ise(256 GB) daha güncel ve 4 yıl yazılım 5 yıl güvenlik güncelleme sözü veriyor. Oyuncu kimligim her ne kadar 20 FE'ye kayıyor olsa da size sormak istedim. Aralarında 1600₺ fark var.

2 telefon arasında kaldım. Bir tanıdığıma telefon alacaktık A34 ve S20FE kapıştırdık.
Her ne kadar S20 amiral serisi olsa da eski bir telefon ama (128 GB) A34'ten daha güçlü. Kablosuz şarj daha iyi koruma işlemcisi kamerası daha iyi. Ama A34 ise(256 GB) daha güncel ve 4 yıl yazılım 5 yıl güvenlik güncelleme sözü veriyor. Oyuncu kimligim her ne kadar 20 FE'ye kayıyor olsa da size sormak istedim. Aralarında 1600₺ fark var.

Bende S20 FE var A34 de deneyimledim ancak yine de amiral gemisinin farkı var ben olsam S20 FE alırdım.

Donanımı kötü olan telefon güncelleme alsa bile o güncellemenin hakkını veremez ve kasmaya başlar. S20 FE'de böyle bir problem uzun süre görülmez. Android 13'ün 6-7 sene gideri var. S20 FE kullanıcısıyım sorun varsa sorabilirsin.

Hocam Samsung s serisinde kamera açıldığı zaman aşırı ısınması gibi kronik bir arızası mevcut fakat kıyas A34 olduğu için açık ara S20FE öndedir.
Öyle bir kronik sorun yok. Kamerada 10 dakika zaman geçirilmesi gerekli aşırı sıcaklığı hissedebilmek için. Şarjda ve Genshin gibi zorlayıcı oyunlarda ısınma mevcut.

Güneşli ortamlarda cihazı çok kullanıyorum, S20 FE'nin ekran parlaklık sorunu olduğunu çok duydum. Bu benim için önemli bir konu, ayrıca pil, güvenlik ve güncelliği de önemsiyorum o yüzden A34 tercih ettim.
S20 FE kaliteli ve kamerası güzel bir cihaz ama öncelikler herkese göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı