S20 FE telefonda AMOLED yanığı ve Ankara'da servis önerisi

lavanta

Kilopat
Yer
Ankara
S20 FE SD telefon var arkadaşlar. Bugün baktığımda uygulama ikonlardan birinin beyaz ekranlı başka uygulama açtığımda da göründüğünü fark ettim. Belli belirsiz duruyor çok dikkatli bakınca belli. Ben de garantisi dolmadığı için servise götürüp ekran değiştirtmek istiyorum. Samsung canlı desteğe sorduğumda da beni Ankara'daki servislere yönlendirdiler. Kızılay'da başarı teknik servis ve keçiören'de simge elektronik var.
Garanti ile ilgili tecrübesi olan var mı? Hangi servis daha çabuk çözüm bulur sizce? Tamir sırasında telefon sıfırlanıyor mu? Ekran ile birlikte batarya da değişiyor mu? Bu işlem uzun sürüyor mu? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

S20 FE SD telefon var arkadaşlar. Bugün baktığımda uygulama ikonlardan birinin beyaz ekranlı başka uygulama açtığımda da göründüğünü fark ettim. Belli belirsiz duruyor çok dikkatli bakınca belli. Ben de garantisi dolmadığı için servise götürüp ekran değiştirtmek istiyorum. Samsung canlı desteğe sorduğumda da beni Ankara'daki servislere yönlendirdiler. Kızılay'da başarı teknik servis ve keçiören'de simge elektronik var.
Garanti ile ilgili tecrübesi olan var mı? Hangi servis daha çabuk çözüm bulur sizce? Tamir sırasında telefon sıfırlanıyor mu? Ekran ile birlikte batarya da değişiyor mu? Bu işlem uzun sürüyor mu? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Belli bile olmayan bir yanık için ekran değişimi yaparlar mı? Ekranlar pahalı şeyler. Samsung ekranları öyle.

Belli bile olmayan bir yanık için ekran değişimi yaparlar mı? Ekranlar pahalı şeyler. Samsung ekranları öyle.
Şu an baktım 3 tane simge görebiliyorum beyaz ekranda. Yanık bariz belli biraz dikkatle bakınca.

Hem de batarya da değişmesi de önemli. Garanti bitmeden.

Ankarada'ki servisleri şikayetvar sitesinde inceledim.
Açıkçası gözüm korktu. Hele birinde öyle bir şey yapmışlar ki telefon sahibi dışarda bir yerde tekrar tamir ettirmiş.

Son düzenleme:
Bende s20 fe kullanıyorum.ekranda karıncalanma vardı.Samsung un Necatibey deki servisine götürdüm eğer malzemesi varsa 1-2 gün içinde yapılır yoksa 2 haftayı bulabilir dendi.1.5 saat sonra tamir tamamlanmıştır alabilirsiniz diye sms attılar.Buraya verebilirsin istersen.Bir de servisten gelirse sonucu buraya yazabilir misin?(ücret ,süreç vs)

Bende S20 FE kullanıyorum. Ekranda karıncalanma vardı. Samsung'un Necatibeydeki servisine götürdüm eğer malzemesi varsa 1-2 gün içinde yapılır yoksa 2 haftayı bulabilir dendi.1.5 saat sonra tamir tamamlanmıştır alabilirsiniz diye SMS attılar. Buraya verebilirsin istersen. Bir de servisten gelirse sonucu buraya yazabilir misin?(ücret, süreç vs)

Bilgi için teşekkürler. Yarın götürmeyi düşünüyorum telefonu.
Aynı gün yapabilirlerse vereceğim telefonu, parça yoksa geri alacağım. Özel sebeplerden telefonsuz bekleyemeyem şu günlerde.
Siz memnun kaldınız mı Necatibey'deki servisten ve tamirden.
Gelişmeleri yazarım buradan.

Geri
Yukarı