S20 FE vs Redmi Note 9 Pro

0x91

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla karşılaştırdım onun telefonu daha iyi gibi. Kamerası da öyle. 64 MP. Benimki 12.

S20 FE daha iyi. Ayrıca kameranın iyi olmasını belirleyen tek şey MP değildir. MP yakınlaştırdığınızda görüntünün netliğinin bozulmamasini sağlar sadece.

Kameram sarımsı böyle bunu değiştiremiyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
S20 FE tabiri caizse amiral katili yani üst seviye ama fiyatı ucuzlatmak için plastik kasa vs kullanılmış bir modeldir. 9 Pro orta seviyedir, kamerası orta seviyedir. S20 FE kamera sensörü orta-üst seviye daha kaliteli bir sensördür.

Bu arkadaş troll herhalde. Dün konu açıp Iphone 7 modelinin kamerasından daha kötü diyordu, bugün Note 9 Pro kamera olarak S20 FE modelinden daha iyi duruyor.

Amacın ne? Ne yapmaya çalışıyorsun? Uyarıyorum trollük peşindeysen ceza yersin.

Kamera performansı MP değerine bakılarak değerlendirilmez. S20 FE arka kamera fotoğraf ve video tarafında kat kat daha iyi.

Bu arkadaş troll herhalde. Dün konu açıp Iphone 7 modelinin kamerasından daha kötü diyordu, bugün Note 9 Pro kamera olarak S20 FE modelinden daha iyi duruyor.

Amacın ne? Ne yapmaya çalışıyorsun? Uyarıyorum trollük peşindeysen ceza yersin.

Kamera performansı MP değerine bakılarak değerlendirilmez. S20 FE arka kamera fotoğraf ve video tarafında kat kat daha iyi.
Troll değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı