S20 FE vs S21 FE

pathofneo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir telefon alacağım ama bu iki telefon arasında kaldım. Normalde A34 de düşünüyordum ama burada yazılanları okuduktan sonra bu cihazı eledim. Ben telefonu en basit şekilde kullanıyorum. Kamera ve oyun oynamak bunlar benim için önemli konular değil. Sadece günlük sosyal medya ve gerekli uygulamaları uzun yıllar problem çıkarmadan kullanmak istiyorum. Bundan önceki telefonumu yaklaşık 5 sene önce aldım ancak şu an çoğu uygulamaları çalıştırmakta güçlük çıkartıyor. Normalde S20 FE almaya karar vermiştim ancak Android 14 güncellemesi almayacakmış bu sebepten ötürü cihaz uzun ömürlülük açısından problem çıkartır mı? Bu sebepten ötürü S21 FE almayı düşünmeye başladım ancak aradaki fiyat farkı neredeyse 7-8 bin TL fark ediyor. Sizce buna değer mi? Telefonu alıp 5 6 yıl sorunsuz kullanmak istiyorum. Bu cihazlar haricinde cihaz önerilerine de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 FE. Daha uzun güncelleme ömrü kısmen daha iyi bir ekran cart curt. Kime sorsan S21FE der zaten. Ama şu fiyat bandında düz S21 bulunabiliyor aklınızda bulunsun.

Evet klasik S20 vs S21 FE tartışması, öncelikle A34 kesinlikle alınmaz kaba sapa telefon, S20 FE gayet güçlü uygun fiyatlı tartışmaksızın alınır lakin herkesin güncelleme almıyor demeyip cihazı kötülemesi ilginç sonuçta alsa ne olacak almasa ne olacak aksine cihazı daha da yavaşlatıp kastıracak, e zaten Android 11'den sonra Samsung yenilik getirmemeye başladı aynı şeyin laciverti, S21 FE ise güncel cihaz, Exynos olmasıda tartışmalı tabii. Karar size kalmış bana göre S20 FE.

Geri
Yukarı