S21 FE vs S20 FE

20k TL'ye iPhone 11 bulursunuz ikinci elden temiz ya da sıfır ama illa S20FE vs S21FE derseniz S21FE tercih edebilirsiniz. İki modelden birinde ısınma sorunu vardı sanırım. Ekranı 120Hz çekince ama hangisi hatırlamıyorum geri 60 çekince düzeliyordu.

Arkadaşlar sakin olun iPhone 11 alınmaz zaten ben öylesine aklıma geldi diye önerdim. Tabii ki S21FE daha iyi benim çevremde olduğu gibi sırf iPhone diye 8 Plus alanlar bile var.

Ne kadar amiral olursa olsun 2 yıl önceki mühendislikle yapılmış telefon sıfır alınmaz. O fiyat bandında ya eski amiral bile olmayan telefonu alacaksın ya da güncel teknolojili ve süper pili olan A54 alacaksın. Her S serisi telefon amiral de olmuyor özellikle FE serisi. S23 kullanıcısı olarak benim bile telefonum amiral değil.

Ne kadar amiral olursa olsun 2 yıl önceki mühendislikle yapılmış telefon sıfır alınmaz. O fiyat bandında ya eski amiral bile olmayan telefonu alacaksın ya da güncel teknolojili ve süper pili olan A54 alacaksın. Her s serisi telefon amiral de olmuyor özellikle FE serisi. S23 kullanıcısı olarak benim bile telefonum amiral değil.

Yine karşılaştırdığımızda S21 FE daha iyi olduğunu anlıyoruz.

Ne kadar amiral olursa olsun 2 yıl önceki mühendislikle yapılmış telefon sıfır alınmaz. O fiyat bandında ya eski amiral bile olmayan telefonu alacaksın ya da güncel teknolojili ve süper pili olan A54 alacaksın. Her s serisi telefon amiral de olmuyor özellikle FE serisi. S23 kullanıcısı olarak benim bile telefonum amiral değil.

Hocam şimdi S21 FE falan hiç alınmaz mı?

Pil'i kötü hocam kullanıyorum aynı telefonu kamerası falan harika tabii ki fakat benim ne oyunla işim var ne profesyonel çekim yapıyorum.

İleride A54 ya da iPhone 12 geçerim muhtemelen. S21 FE pili bir günü çıkarmıyor can sıkıcı.

Hocam şimdi S21 FE falan hiç alınmaz mı?

Alınır pili ikinci şarjı istiyor sadece onun dışında harika telefon.

Güncellemesinin yarı ömrü dolmuş olduğunu anlıyoruz, bataryasının da raf ömründen gittiğini anlıyoruz, bu kadar bütçesi olan arkadaşın uzun vade kullanım ve batarya yerine "performans" istiyorsa ikinci el S22 alması gerektiğini anlıyoruz.

H

Güncellemesinin yarı ömrü dolmuş olduğunu anlıyoruz, bataryasının da raf ömründen gittiğini anlıyoruz, bu kadar bütçesi olan arkadaşın uzun vade kullanım ve batarya yerine "performans" istiyorsa ikinci el S22 alması gerektiğini anlıyoruz.

Hocam 0 cihaz alacağım şimdi S21 FE hiç alınmaz mı? Benim işim kamera ile zaten. Öyle çok oyun oynayan bir tip değilim, instagram whatsapp falan filan

Geri
Yukarı