S21 FE vs S20 FE

Egens

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım, bütçem sanırsam Max 20k. Kamerası iyi olsun istiyorum şu an aklımda S20 FE ya da S21 FE modelleri var. Samsung tercihim ve bütçenin azalma ihtimali var daha arttıramam maalesef. Şimdiden teşekkürler.

20K'ya çıkılıyorsa S22'ye çıkıp istediğiniz her şeyi karşılar ve mutlu olursunuz. S21 FE daha güncel, daha iyi ekran ve bazı konularda daha başarılı kameraya sahip.

A54 kaliteli telefon. Günlük kullanıcı için kamerası gayet güzel S21FE'ye alternatif olarak şarjı çok iyi gidiyor onu alabilirsin.

S21FE günde ikinci şarjı istiyor aktif kullanımda, 60 Hz ile günü tamamlayabiliyorsun.

20k TL'ye iPhone 11 bulursunuz ikinci elden temiz ya da sıfır ama illa S20FE vs S21FE derseniz S21FE tercih edebilirsiniz. İki modelden birinde ısınma sorunu vardı sanırım. Ekranı 120Hz çekince ama hangisi hatırlamıyorum geri 60 çekince düzeliyordu.
iPhone 11 o paraya değer mi sence :D

20k TL'ye iPhone 11 bulursunuz ikinci elden temiz ya da sıfır ama illa S20FE vs S21FE derseniz S21FE tercih edebilirsiniz. İki modelden birinde ısınma sorunu vardı sanırım. Ekranı 120Hz çekince ama hangisi hatırlamıyorum geri 60 çekince düzeliyordu.

iPhone 11 artık yavaş yavaş yolun sonuna geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı