S20 Plus vs A72

Peki ısınması eli rahatsız edecek derecede mi? Yoksa göz ardı edilebilecek kadar mı?
Ve eklemeyi unutmuşum. O kadar uzun süreli oyun oynamıyorum. Günde maksimum 1-2 saat telefondan oyun oynarım. Onu da genel de aralıklı şekilde. Yine de S20 Plus'ın ısınması çok rahatsız eder mi?

Peki ısınması eli rahatsız edecek derecede mi? Yoksa göz ardı edilebilecek kadar mı?
Oyunlarda net hissedersin. Normal kullanımda yonga sıkıntı yaratmaz. Güç tüketimi de kötü bir işlemci maalesef.

Kamera olarak A72 daha iyi gibi MP açısından ama bilgileriniz için teşekkürler. Benim biraz daha düşünmem gerekiyor. Hızlıca karar verip pişman olmak istemem.
Oyunlarda net hissedersin. Normal kullanımda yonga sıkıntı yaratmaz. Güç tüketimi de kötü bir işlemci maalesef.

Kamera olarak A72 daha iyi gibi MP açısından ama bilgileriniz için teşekkürler.
MP değerine bakılarak kamera değerlendirilmez. Iphone modelleri de 12 MP buna bakacak o zaman A72 tüm Iphone modellerinden daha iyi anlamı çıkar kamera olarak ama bu modellerin yanından bile geçemez kamera olarak.

MP değerine bakılarak kamera değerlendirilmez. Iphone modelleri de 12 MP buna bakacak o zaman A72 tüm Iphone modellerinden daha iyi anlamı çıkar kamera olarak ama bu modellerin yanından bile geçemez kamera olarak.
Son bir sorum var. Telefonu 120 Hz'de kullanmak telefonun ısınmasına sebep olur mu acaba? Ve tüm yardımlarınız için teşekkürler. Sizin tavsiyenize uyarak SD865'li S20 FE aldım. Ve daha alalı 1 gün bile olmamasına rağmen telefonu çok beğendim.

Telefonu 120 Hz'de kullanmak telefonun ısınmasına sebep olur mu acaba?
Çok çok az bir etkisi olur. Daha çok güç tüketimini etkiler. Daha fazla şarj harcar kısaca 120 Hz.
Hayırlı olsun bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı