S20+ vs Note 10

Bütçe
7000
Teşekkür ederim hocam.

Peki yurt dışı olduğu için bu S20+ Ağustos'ta kapanıcakmış. IMEI atınca sorun yaşar mıyım?
Yasal olmayan bir yol olduğu için öncelikle önermiyorum. IMEI kopyalama yolunu kullanırsanız bir anda bir SMS görme ihtimaliniz var :D Elbette Türkiye'de çok önemsendiğini söyleyemem bunun, çoğu telefon kaçak ve IMEI kopyalama yoluyla kullanılıyor. Bir sorun olup olmayacağına da bunları göze alarak siz karar verin.

Hocam ben S20+ satın aldım ama içime sinmedi yd olayı iade edip yurt içi A33 alsam en azından satmak daha kolay olur @kaane bi yardım edin ne yapayım.

Hocam kayıt bitince repair yapacağım ama satmak çok zor olacak. Satarken zarar edeceğim zaten satmak için sıfırlayınca IMEI gidecek tekrar kayıtsız telefonu satmak zor olmaz mı?
Yani satabileceğiniz fiyata almanız en mantıklısıydı. Android olduğu için değerini korumayabilir ama en azından pahalıya almadıysanız verdiğiniz miktarın belki aşağısına ya da yukarısına satarsınız.

Yani ben bunun garantisini veremem ama o civarlara yine gider diye düşünüyorum.

Hiç başım ağrımasın derseniz bence iade edebiliyorsanız edin o zaman yeni konu açın öneri için, öneride bulunurlar.

Hocam 600 TL repair parası var satarken sıfırlayacağım bir 600 de orada ödeyeceğim toplam oldu mu bana 7200 cihaz mantıklı gelmiyor.

Geri
Yukarı