S20 FE vs S20 vs S10+ vs S10 Lite vs Note10 Lite

Güncelleme dışında elinde başka bir koz yok. Mi 10T Pro daha güçlü ama Xiaomi yazılımı düzenlemesi lazım. Samsung yazılım olarak ikinci ama performans olarak üçüncü.
Dostum evet kendim de diyorum iyi değiller diye, hatta custom rom kullanmalı alan dedim, sadece son modellerde başarılı iş çıkartıyorlar dedim. Performans anlamında hala iş yapıyor, hala millet Mi 5 kullanıyor. :)

Dostum evet kendim de diyorum iyi değiller diye, hatta Custom ROM kullanmalı alan dedim, sadece son modellerde başarılı iş çıkartıyorlar dedim. Performans anlamında hala iş yapıyor, hala millet mi 5 kullanıyor. :)

Toparlıyorum;
Yazılım olarak sıralarsak
SE 2020.
S20 fe.
Mi 10T Pro.

Performans olarak;
Mi 10T Pro.
SE 2020.
S20 fe.

Güncelleme olarak;
SE 2020.
S20 fe.
Mi 10T Pro.

Kamera olarak;
S20 fe.
Mi 10T Pro.
SE 2020.

Dostum Apple haterı değilim sakın yanlı anlama lütfen, kendim de 4 model kullandım. Güncelleme anlamında 2. sıra Mi 10T Pro olacak, kamerada da 1. Mi 10T Pro olacak, yeni test ettirdim arkadaşlara :). Çinliler kamera yazılımını arttırmışlar bariz şeklide bu modelde.

Dostum Apple haterı değilim sakın yanlı anlama lütfen, kendim de 4 model kullandım. Güncelleme anlamında 2. sıra mi 10T Pro olacak, kamerada da 1. mi 10T Pro olacak, yeni test ettirdim arkadaşlara :). Çinliler kamera yazılımını arttırmışlar bariz şeklide bu modelde.

Kullandıkları sensörler biraz daha iyi. Daha doğru ifade edersek kafa kafaya.
Samsung yeni nesil amiral gemilerine 3 sene yazılım garantisi verdi. Xiaomi henüz böyle bir şey demedi.

Geri
Yukarı