S20FE alınır mı?

Bütçe
6500
Ele alınamayacak düzeye gelmesi için gerçekten çok fazla işlem yapmalısınız ki sadece kamera bölgesi ısınıyor. Yani telefonun alt kısmında herhangi bir şey olmuyor. Dizi izlerken ısınma uzun sürede var fakat çekim yaparken olan kadar fazla hiçbir zaman olmadı. Isınmayı 10 üzerinden değerlendirirsem;
10/10 -> uzun süre kamera kullanımı.
10/8 -> kamera bağlantılı uygulama kullanımı, Instagram gibi.
10/3 -> uzun süreli dizi izlemek veyahut işlem yapmak.
YouTube music´i aktif kullanan biriyim ve sadece o açıkken yolda yürürken hiç ısınma yaşamadım. Onun haricinde kamerayı açar açmaz bir ısınma olmuyor birkaç çekim sonra meydana gelmeye başlıyor.

Yani telefonu sence alınır mı? Yani çünkü bunu almazsam Redmi Note 10 Pro veya mi 10t gibi Xiaomi telefonları alacağım ya da Galaxy A72 fakat bu telefonlar içime sinmiyor bu fiyat bandında ya da yükseltip S20+ alacağım ama S20 FE varken gidip onları mi almalıyım yoksa direkt FE alıp rahatıma mi bakmalıyım.

Son düzenleme:
Yani telefonu sence alınır mı? Yani çünkü bunu almazsam Redmi Note 10 Pro veya mi 10t gibi Xiaomi telefonları alacağım ya da Galaxy A72 fakat bu telefonlar içime sinmiyor bu fiyat bandında ya da yükseltip S20+ alacağım ama S20 FE varken gidip onları mi almalıyım yoksa direkt FE alıp rahatıma mi bakmalıyım.
Hocam ben alırken tamamen kamera odaklı baktım ve kamera için aldım. Gayet de memnunum. Bugün çekmiş olduğum fotoğrafları da sosyalde paylaştım buyurun linki: 2021 fotoğraflarım #3
Ben aldım ve memnunum, hiçbir pişmanlığım yok. Ama dediğim gibi oyun anlamında bilgi veremiyorum çünkü mobil oyun oynamıyorum :(

Hocam ben alırken tamamen kamera odaklı baktım ve kamera için aldım. Gayet de memnunum. Bugün çekmiş olduğum fotoğrafları da sosyalde paylaştım buyurun linki: 2021 fotoğraflarım #3
Ben aldım ve memnunum, hiçbir pişmanlığım yok. Ama dediğim gibi oyun anlamında bilgi veremiyorum çünkü mobil oyun oynamıyorum :(

Hocam kamera benim içinde önemli fakat ön planda da değil benim için aslında batarya süresi önemli dizi veya sosyal medya da takılıyorum ara sıra manzara fotoğrafı veya gezdigim yerleri çekiyorum yani bu telefon benim her şeyimi karşılar zaten özellik olarak. önemli olan kullanıci yorumları telefonda sosyal medyada gezerken aşırı ısınma ekranında dokunmatik sorunu falan yoksa benim için muazzam bir telefon olacak senin dediğine göre de böyle aşırı rahatsız eden bir sorun yok o yüzden almayı şu an bayağı bir düşünüyorum yani teşekkürler cevapların için bu arada çektiğin fotoğraflarda efsane cidden bayağı beğendim.

Ele alınamayacak düzeye gelmesi için gerçekten çok fazla işlem yapmalısınız ki sadece kamera bölgesi ısınıyor. Yani telefonun alt kısmında herhangi bir şey olmuyor. Dizi izlerken ısınma uzun sürede var fakat çekim yaparken olan kadar fazla hiçbir zaman olmadı. Isınmayı 10 üzerinden değerlendirirsem;
10/10 -> uzun süre kamera kullanımı.
10/8 -> kamera bağlantılı uygulama kullanımı, Instagram gibi.
10/3 -> uzun süreli dizi izlemek veyahut işlem yapmak.
YouTube music´i aktif kullanan biriyim ve sadece o açıkken yolda yürürken hiç ısınma yaşamadım. Onun haricinde kamerayı açar açmaz bir ısınma olmuyor birkaç çekim sonra meydana gelmeye başlıyor.

Bir sorum olacaktı. Siz S20 FE'nin Exynos versiyonunu mu Snapdragon versiyonunu mu aldınız? Bildiğim kadarıyla bu tarz ısınma sorunları Exynos olan modelde oluyor.

@buraksenoll evet, Exynos versiyonu var bende. Bildiğim kadarıyla türkiye´de Snapdragon versiyonu yoktu, belki değişmiştir ama ben öyle biliyorum.

Biraz bekleyip alsaydınız daha iyi olurdu aslında.
Yanılmıyorsam haziran ortası gibi SD model geldi Türkiye'ye şu anda aktif olarak satışta zaten.

Arkadaşın da dediği gibi haziran Temmuz gibi piyasada yerini aldı Snapdragon versiyonlu olanları.

Geri
Yukarı