S20FE alınır mı?

Bütçe
5000

safakblgn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
5000 TL bütçem var.
3 tane telefon arasında kaldım.
A52-A72-S20FE
S20FE ye daha yakınım ama ısınma problemi varmış. Sanırım işlemcisinden.(Exynos 990)
Ve Samsung bu hatayı fark edip Snapdragon 865 versiyonlarını TR'ye göndermiş.
Bu versiyonu arattım ama bulamadım.
Çok bekler miyim ya da A52 -A72 seçeneklerini değerlendirmeli miyim?

Kullanım amacım oyun ve sosyal medya. Teşekkürler.

Neden Xiaomi mi10T düşünmediniz? Ekran 144hz ve işlemci Snapdragon 865. Oyun ve sosyal medya için müthiş bir cihaz çok akıcı.

Neden Xiaomi mi10T düşünmediniz? Ekran 144hz ve işlemci Snapdragon 865. Oyun ve sosyal medya için müthiş bir cihaz çok akıcı.
6.67 boyutlu bir çöp kutusu. Gayet ideal. 👍
Merhaba arkadaşlar.
5000 TL bütçem var.
3 tane telefon arasında kaldım.
A52-A72-S20FE
S20FE ye daha yakınım ama ısınma problemi varmış. Sanırım işlemcisinden.(Exynos 990)
Ve Samsung bu hatayı fark edip Snapdragon 865 versiyonlarını TR'ye göndermiş.
Bu versiyonu arattım ama bulamadım.
Çok bekler miyim ya da A52 -A72 seçeneklerini değerlendirmeli miyim?

Kullanım amacım oyun ve sosyal medya. Teşekkürler.
Benim 5000 TL'm olsa direk S20 FE alırdım.

Son düzenleme:

Çöp kutusu mu? Uzun süreli deneyimlediğim için yazıyorum. Siz neyini beğenmediniz? FE rakibi mi cidden komiksiniz. Telefonculuk yaptım 2 sene Samsung iPhone huawei Oppo Xiaomi markalarının çoğunu bizzat uzun süreli kullandım diğerlerini de test edip deneyimledim. Baya çöp kutusu haklı bu arkadaş bu işin masterı bunu dinleyin :).

A serisinden uzak dur. Daha 2 gün önce durduk yere A71'imin ekranı gitti. Arama yaparken gitti ve bir daha gelmedi. Benim gibi cevremdeki kişilere de oldu. Kiminin şarj sıkıntısı, kiminin ekran sıkıntısı oldu. S6 gibi bir telefonu sıkıntısız 5 sene kullandım ama A serisi aldığına bin pişmanım. Oppo video ses konusunda çok sıkıntı gördüm. Xiaomi de ise şebeke sıkıntısı ile kaç telefon yolladim garantiye hatırlamıyorum.

Herkes öyle diyor ama çok ısınma problemi varmış bayağı bir şikayet var. Öyle bir problem olmasa düşünmeden alırım. Bunun yanında oyun için kullanacağım için daha bir problem olur diye tahmin ediyorum. Başka markalar düşünmüyorum.
A serisinden uzak dur. Daha 2 gün önce durduk yere A71'imin ekranı gitti. Arama yaparken gitti ve bir daha gelmedi. Benim gibi cevremdeki kişilere de oldu. Kiminin şarj sıkıntısı, kiminin ekran sıkıntısı oldu. S6 gibi bir telefonu sıkıntısız 5 sene kullandım ama A serisi aldığına bin pişmanım. Oppo video ses konusunda çok sıkıntı gördüm. Xiaomi de ise şebeke sıkıntısı ile kaç telefon yolladim garantiye hatırlamıyorum.

Hocam tamamda bende A20 kullanıyordum hiçbir problemini görmedim ısınma vs. Hiçbiri yoktu hem de oyun oynuyordum. Değişim amacım, 2 sene kullandım hem bataryanın bitişi hissedilir seviyeye geldiği için hem de güncelleme için. Bazı telefonlarda kronik sorunlar olabilir. S20 FE de bahsettiğim gibi. A71 le A72 arasında fark vardır diye düşünüyorum. Araştırmalarım sonucu bir problem görmedim. İşlemcisi biraz düşük kalıyor sanırım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Çöp kutusu mu? Uzun süreli deneyimlediğim için yazıyorum. Siz neyini beğenmediniz? FE rakibi mi cidden komiksiniz. Telefonculuk yaptım 2 sene Samsung iPhone huawei Oppo Xiaomi markalarının çoğunu bizzat uzun süreli kullandım diğerlerini de test edip deneyimledim. Baya çöp kutusu haklı bu arkadaş bu işin masterı bunu dinleyin :).
Profil fotoğrafınız sizi ciddiye almamı engelliyor.

Geri
Yukarı