S20FE ile iPhone 11 takas edilir mi?

SlayerXEfe

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix G15 G513 HN192 Rtx 3050 4 GB-Amd Ryzen 7 6800hs-1.5 Tb M.2 Ssd-24 Gb 4800mhz Ram
Arkadaşlar selam. Şu an kullandığım telefon S20FE ve telefon cidden ciddi manada ısınıyor. İp 11 64 GB ile takas edilir mi?

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz, orjinal mi, garanti belgesi var mı?

Arkadaşlar selam. Şu an kullandığım telefon S20FE ve telefon cidden ciddi manada ısınıyor. İp 11 64 GB ile takas edilir mi?

Kafa kafaya veriyorsa takas edin. Sonra satarak daha iyi bir cihaza geçersiniz. Üstüne para istiyora takasa girmeyin.
Ayrıca cihaz temiz değilse yani FaceID, TrueTone falan çalışmıyorsa geçmeyin.

iPhone 11 paneli S20 FE'den daha iyi bir panel IPS olmasına rağmen fakat ben geçmeye değer bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mesela iPhone 11'de PUBG kasma şikayetleri gelmeye başladı 1-2 ağır güncelleme geldikten sonra. iOS takıntınız ve ekosisteminiz varsa mantıklı olabilir ama ben yürümüşken Samsung'dan yürümeyi tercih ederim. 128'ten 64'e geçmekte ayrı mesele tabii.

iPhone 11 paneli S20 FE'den daha iyi bir panel IPS olmasına rağmen fakat ben geçmeye değer bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mesela iPhone 11'de PUBG kasma şikayetleri gelmeye başladı 1-2 ağır güncelleme geldikten sonra. iOS takıntınız ve ekosisteminiz varsa mantıklı olabilir ama ben yürümüşken Samsung'dan yürümeyi tercih ederim. 128'ten 64'e geçmekte ayrı mesele tabii.

Hocam bırakın iPhone 11'i 1 saat oyundan sonra 14 PM de kasıyor. Oyunun optimizasyonu berbat.

Kafa kafaya veriyorsa takas edin. Sonra satarak daha iyi bir cihaza geçersiniz. Üstüne para istiyora takasa girmeyin.
Ayrıca cihaz temiz değilse yani FaceID, TrueTone falan çalışmıyorsa geçmeyin.
Herseyi çalışıyor hocam

Ne kadar süredir kullanıyorsunuz, orjinal mi, garanti belgesi var mı?
Hocam 1.5 yıl oldu kullanalı zaten ip 11 annemin cihazı onunla takas etmek istiyorum

Hocam pek fazla oyun oynayan birisi değilim sadece sosyal medyada falan takılıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı