S20FE Snapdragon vs S21FE Exynos

Hortlatiyorum hocamlar şu anki fiyatlara göre hangisi alınır? S20 FE hala 11k fiyatında direniyor. Arada neredeyse 5K fiyat farkı var. Sizce S21 FE'ye 16k vermeye değer mi?

Exynos'a ön yargı duymayın. 2100, SD 888'den daha iyi mesela.
Bu mesajımı kâle almayın. 🙁

Hortlatiyorum hocamlar şu anki fiyatlara göre hangisi alınır? S20 FE hala 11k fiyatında direniyor. Arada neredeyse 5K fiyat farkı var. Sizce S21 FE'ye 16k vermeye değer mi?
Güncellik önemli ise değer. Aralarında panel harici gözle görülür pek fark yok.
SD 865'i Exynos 2100 vasatına tercih ederim.

Bu mesajımı kâle almayın. 🙁

Güncellik önemli ise değer. Aralarında panel harici gözle görülür pek fark yok.
SD 865'i Exynos 2100 vasatına tercih ederim.

Hocam açıkçası en az 3-4 belki de 5 yıl kullanmayı düşünüyorum. Yazılımsal boyuttan da pek anlamıyorum, 5 yıldır A7 2016 kullanıyorum bir şekilde dayandım :D güncelleme olayı aşırı sıkıntı çıkarmazsa S20 FE tercih edeceğim. Malum daha laptop almam da gerekiyor 5K fiyat farkı bile önemli benim için.

Hocam açıkçası en az 3-4 belki de 5 yıl kullanmayı düşünüyorum. Yazılımsal boyuttan da pek anlamıyorum, 5 yıldır A7 2016 kullanıyorum bir şekilde dayandım :D güncelleme olayı aşırı sıkıntı çıkarmazsa S20 FE tercih edeceğim. Malum daha laptop almam da gerekiyor 5K fiyat farkı bile önemli benim için.
Hayır sıkıntı çıkarmaz. Uzun yıllar uygulama desteği devam edecek zaten. Sadece yeniliklerden mahrum kalırsınız.

Amazon.com.tr bu linktekini alabilirim değil mi hocam? Sanırım adaptör ve kabloyu da ekstra almak gerekiyormuş. Yine Amazon'dan bu telefona uygun adaptör ve kablo önerirseniz sevinirim :)
Adaptör ve kablo S20 FE kutusunda geliyor zaten. Ekstra almanıza gerek yok.

Kesinlikle değmez, tasarım ve güncellemeler haricinde aham şaham bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı