S20FE Snapdragon vs S21FE Exynos

lAlpsl

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Amazon'dan 10.700 TL'ye S20 FE SD versiyon alabiliyorum, S21 FE 5G Exynos işlemcili Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerde 3 bin lira daha fazlaya bulunuyor, siteler kendisi satmıyor problem yaşarsam çözüm süreci sıkıntılı geçebilir. Performans olarak hangi telefon daha iyidir? 5G olması şu an için pek önemli değil bence. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Kamera ve şarj performansı benim için önemli.

Ben S21 Fe kullanıyorum, bataryası bir tık sıkıntılı bir model. Ayrıca yüksek grafik isteyen oyunlarda bariz şekilde ısınıyor ve throttling yaşıyor. Onun harici güzel cihaz memnunum. Özellikle kamerası ve ekranı şahane.

Ben S21 FE kullanıyorum, bataryası bir tık sıkıntılı bir model. Ayrıca yüksek grafik isteyen oyunlarda bariz şekilde ısınıyor ve throttling yaşıyor. Onun harici güzel cihaz memnunum. Özellikle kamerası ve ekranı şahane.

Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim, genellikle sosyal medyada takılırım ve kamerası benim için önemli. Batarya olarak da 1 günü rahatlıkla çıkarır mı ?

Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim, genellikle sosyal medyada takılırım ve kamerası benim için önemli. Batarya olarak da 1 günü rahatlıkla çıkarır mı ?
Normal kullanımda çıkartır ama ekran süresi düşük bir cihaz. Ben 4,5 saat ekran süresi alıyorum.

Merhaba. Amazon'dan 10.700 TL'ye S20 FE SD versiyon alabiliyorum, S21 FE 5G Exynos işlemcili Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerde 3 bin lira daha fazlaya bulunuyor, siteler kendisi satmıyor problem yaşarsam çözüm süreci sıkıntılı geçebilir. Performans olarak hangi telefon daha iyidir? 5G olması şu an için pek önemli değil bence. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Kamera ve şarj performansı benim için önemli.

Samsung S21 FE alınabilir ama bu fiyata realme GT2 var onu tavsiye ederim.

Geri
Yukarı