S20FE'den hangi telefona geçilmeli?

thisms

Picopat
Telefondan sıkıldım. Satıp benzer fiyatlarda başka bir modele geçmek istiyorum. Özellikle köşeli tasarımlar hoşuma gidiyor. Yeni çıkan A34, A54 nasıl?

Telefondan sıkıldım. Satıp benzer fiyatlarda başka bir modele geçmek istiyorum. Özellikle köşeli tasarımlar hoşuma gidiyor. Yeni çıkan A34, A54 nasıl?
S20 FE'den alt modellere geçmeyin, pişman olursunuz. Minimum S21 FE, S22 Ultra gibi modellere geçmeniz lazım.

Ne A34 ne A54 ne A73 S20 FE'den iyi hiçbiri iyi değil.
Amiral gemisinden orta sehmente geçersin kendine gel.
Alıyorsan S21 FE al başka geçilcek modelde yok.
S22,S23 mantıklıdır bütçe artarsa ama A54 düşünüyorsanız S21 FE alacak kadar gücünüz vardır
S20 FE kullanıyorum memnunum ve S20 FE bu fiyat bandındaki telefonlarla kıyaslandığında S20 FE hepsinden daha üstün daha iyi kat kat iyi daha iyi performans veren cihaz her yönden.

Hocam elinizdeki a34 5g den daha iyi bence sıkıldınız diye satıp üstüne para koyup daha kötü bir modele geçmeyin.
A54 ve A73'ten de daha iyi bir cihaz.

En kötü örnek kameradan verelim S20 FE'deki lens ve sensör A73,A54,A34'te kullanılan sensçrlerden daha kaliteli.
En kötü örnek 4K 60 FPS ön ve arka kamera video kaydı yapıyor.
Amiral gemisi 865 kullanıyor diğerleri ne kullanıyor 😳
En kötüsü wireless power sharing,kablosuz şarj gibi premium iözellikleri var ve FE model olmasına rağmen yazılımı A serisi kadar kısıtlı değil.

Zaten A54 ve S20 FE dxomark ğuanı bile farklı biri 115 biri 107.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı