S21 FE batarya performansı nasıl?

Hocam gerek yok gerçekten o kadarına. Telefonu hem pil korumasıyla kullanıyorsunuz hem de 40'ın altına indirmiyorsunuz.

Evet bazen %21'e kadar gelmişliği olmuştu en kritik andı telefon güzel PUBG Mobile indirdim kasmıyor alight Motion üzerinden 1440p edit yapıp çıktı alabiliyorum 4K bile çıktı alabiliyorum zorlarsak editten PUBG Mobile Discord ekran paylaşımım açık yine kasmıyor tek sorun çok ısınıyor ve sarjı anormal şekilde ben akşam takıyorum %85 oldu daha sonra kalkıyorum %83-82 bazen 80-78 civarına da düşüyor onu ben anlamıyorum boştayken şarj nedense gidiyor öyle çok değil ekran açıkken sarjı çabuk gidiyor bir uzun kullanmaya kalkışsam ama abartılacak kadar değil de zaten 4500 mah normal şu ana kadar ilk aldığımda sadece bir kere %100 şarj ettim o da telefonu ilk aldığımda akşam taktım sabaha kadar şarj oldu daha sonra hep %85 ayarı açık kullandım ön kamerası pek iyi değil ama arka kamerasından memnunum birkaç ayar yapılması gerekiyor galiba hiç yapmadım çok detaya girmeyeyim ama telefon güzel telefon ısınıyor sadece o kadar.

Evet bazen %21'e kadar gelmişliği olmuştu en kritik andı telefon güzel PUBG Mobile indirdim kasmıyor alight Motion üzerinden 1440p edit yapıp çıktı alabiliyorum 4K bile çıktı alabiliyorum zorlarsak editten PUBG Mobile Discord ekran paylaşımım açık yine kasmıyor tek sorun çok ısınıyor ve sarjı anormal şekilde ben akşam takıyorum %85 oldu daha sonra kalkıyorum %83-82 bazen 80-78 civarına da düşüyor onu ben anlamıyorum boştayken şarj nedense gidiyor öyle çok değil ekran açıkken sarjı çabuk gidiyor bir uzun kullanmaya kalkışsam ama abartılacak kadar değil de zaten 4500 mAh normal şu ana kadar ilk aldığımda sadece bir kere %100 şarj ettim o da telefonu ilk aldığımda akşam taktım sabaha kadar şarj oldu daha sonra hep %85 ayarı açık kullandım ön kamerası pek iyi değil ama arka kamerasından memnunum birkaç ayar yapılması gerekiyor galiba hiç yapmadım çok detaya girmeyeyim ama telefon güzel telefon ısınıyor sadece o kadar.

Hocam bende bir süre oynadıktan sonra kasmaya başlıyor ısıdan ve işlemci yüke bindiğinden.

Geri
Yukarı