S21 FE bataryası sorunlu mu?

Daimon1

Hectopat
Yer
Türkiye
3 gün önce S21 FE aldım, telefon gerçekten çok güzel fakat tek sorun şarjı su gibi akıyor. 60Hz'e aldım ve animasyonları biraz daha kıstım. Günü zor çıkartıyor sizce. Ne yapmam lazım? Oyun falan asla oynamam. Discord, Instagram ve Web'de dolaşıyorum.

Garantiye göstermemi önerir misiniz?

Bataryasında bir sorun yok. Exynos işlemciler Snapdragon işlemcilere göre güç verimliliği biraz daha düşük olduğu için ve S21 FE, Türkiye'de Exynos seçeneği ile satıldığı için bataryası muadil Snapdragon akıllı telefonlara göre daha erken bitmektedir.

Samsung'un varsayılan ayarları ihtiyacınız dışında güç tüketiyor olabilir. Telefon ayarlarını baştan aşağı gözden geçirmeli ve ihtiyacınıza göre yapılandırmalısınız.

Ayrıca ayarları yapılandırırken bilgi edinmeye dikkat ediniz ve uygunsuz yapılandırmayınız.

3 gün önce S21 FE aldım, telefon gerçekten çok güzel fakat tek sorun şarjı su gibi akıyor. 60Hz'e aldım ve animasyonları biraz daha kıstım. Günü zor çıkartıyor sizce. Ne yapmam lazım? Oyun falan asla oynamam. Discord, Instagram ve Web'de dolaşıyorum.

Garantiye göstermemi önerir misiniz?

Ekran süresi 5-6 saat civarında ise sorun yok. Telefon öyle. Özellikleri ve ekran parlaklığını kısarsan 7.5 saat civarına çıkıyor maksimum. Ben de almayı düşünüyordum fakat ekran süresinden dolayı vazgeçtim.

Yeni konular

Geri
Yukarı