S21 FE Bataryası Nasıldır?

Satellitef

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, S21 FE'yi almayı düşünüyorum fakat batarya hakkında çok sorun okudum ancak bu sorunları geçmiş tarihler için okudum hep. Güncelleme ve zamanla düzeldiğini söylüyor insanlar. Ağustos itibarıyla, tüm güncellemeleri yapıp hala batarya sorunu yaşayan var mı?

Sosyal medyayı sık kullanırım, hücresel veriyi ve saate bağlamak içinde Bluetooth'u sık kullanırım. O yüzden batarya çok önemli benim için. Öneri telefonunuz varsa ona da açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, S21 FE'yi almayı düşünüyorum fakat batarya hakkında çok sorun okudum ancak bu sorunları geçmiş tarihler için okudum hep. Güncelleme ve zamanla düzeldiğini söylüyor insanlar. Ağustos itibarıyla, tüm güncellemeleri yapıp hala batarya sorunu yaşayan var mı?

Sosyal medyayı sık kullanırım, hücresel veriyi ve saate bağlamak içinde Bluetooth'u sık kullanırım. O yüzden batarya çok önemli benim için. Öneri telefonunuz varsa ona da açığım.

S21 vardı bende iade edip iPhone 11 aldım S21'de feci bir şekilde ısınma sorunu vardı ve bataryası az gidiyordu şu an IPhone'da mutluyum.

S21 vardı bende iade edip iPhone 11 aldım S21'de feci bir şekilde ısınma sorunu vardı ve bataryası az gidiyordu şu an IPhone'da mutluyum.
Arkadaş Exynos modeli almış. Şuan S20FE Snapdragon modelinde bir problem yok gayet iyi bir cihaz. Batarya kısmına gelirsek ortalama bir bataryaya sahip duruma göre bir günü çıkarabilir, yoğun kullanımda şarja takmanız gerekir.
@Satellitef

s20 istemiyorum ya, 5g li cihaz istiyorum. S21 in bataryası S21 FE den iyi mi peki?
Ayrıca S21 plusta da batarya şikayetleri var mı?

Bana 1 gün yetiyor ayrıca bende Watch 5I bağlıyorum dışarıda internetimi açıyorum ara sıra oyun oynuyorum. Çok ağır kullanırsan akşama doğru bitebilir. Oyun sırasında ısınma oluyor.

Geri
Yukarı