S21 FE şarjı hızlı bitiyor

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Cuma günü sıfır S21 FE aldım ama sanki telefon şarjı çok hızlı bitiyor gibime geldi. 120 Hz kapalı, güç tasarrufunu açtım yine aynı arka planda çalışan pek bir şey fark etmedi. Anlayan, yardımcı olabilecek var mı aramızda?

Cuma günü sıfır S21 FE aldım ama sanki telefon şarjı çok hızlı bitiyor gibime geldi. 120 Hz kapalı, güç tasarrufunu açtım yine aynı arka planda çalışan pek bir şey fark etmedi. Anlayan, yardımcı olabilecek var mı aramızda?
ekran sürenizi paylaşırmısınız?

Hocam Kaspersky yükleyip tam tarama yapın belki virüs olabilir.

Telefon kaç mAh.

Ekran süren ne? Cihaz 1 haftaya yakın kendine geliyor fakat bu telefondan çok iyi bir pil süresi bekleme.

Son düzenleme:
Kaç saat ekran süresi aldığınızı bilmeden iyi kötü diyemeyiz. Ayrıca cuma günü aldıysanız bataryası daha optimize olmadığı için normalden düşük SoT almanız normal.
Hem normalde de cihazın bataryası zaten iddialı degil. Fazla beklentiniz olmasın.

Hocam Kaspersky yükleyip tam tarama yapın belki virüs olabilir.

Telefon kaç mAh.
Tipik 4500

Ekran sürenizi paylaşır mısınız?

Samsunga yıllar sonra geçtim bulamadım.

Ekran sürün ne? Cihaz 1 haftaya yakın kendine geliyor fakat bu telefondan çok iyi bir pil süresi bekleme.

Ne kadar iyi ya da kötü olur ki.

İlk günler öyle oluyor. Bir süre kullandıktan sonra yapay zeka kullanım şeklinizi öğrenip programlıyor ve ekran süreniz yükseliyor.

İnşallah dediğiniz gibi olur.

Ekran sürün ne? Cihaz 1 haftaya yakın kendine geliyor fakat bu telefondan çok iyi bir pil süresi bekleme.

Son düzenleme:
Merhaba aynı cihazı ben de aldım yorumlarda da çokça bataryasının çok iyi olmadığını görmüştüm. Size sormak istediğim bir şey var 1 Ağustos da kararlılık ve güvenirlik diye bir güncelleme gelmiş büyük boyutta sayılabilecek bir güncelleme. Acaba bu güncellemeyi yaptınız mı + veya - gördüğünüz bir şey var mı? Yapmalı mıyım?

Geri
Yukarı