S21 FE satıp S22 alınır mı?

EfeKaan02

Hectopat
Merhaba, 3 aylık vatan garantili S21 FE'yi 13500 TL'ye satıp 16500 TL'ye 10 aylık S22 alınır mı?

İleride S24 almayı düşünüyorum yurt dışından. S24 alana kadar kullanmak için bu fark verilir mi?

Merhaba, 3 aylık vatan garantili S21 FE'yi 13500 TL'ye satıp 16500 TL'ye 10 aylık S22 alınır mı?

İleride S24 almayı düşünüyorum yurt dışından. S24 alana kadar kullanmak için bu fark verilir mi?

Aman aman fark yok. Kamera olarak sadece düşük ışıkta kamerası fark eder boşuna paranı israf etme S21FEden S23'e geçecek olsaydın evet olurdu.

Epey puanına göre mi telefonları yorumluyorsunuz? Epey e göre Geekbench'de Exynos 2100 SD 8 gen 1'e göre daha başarılı nerede aman aman fark var? Zaten S24 çıkana kadar kullanacak sıfırdan alsa S22 önerirdim ama S21feden S22'ye geçici olarak geçmek hiç mantıklı değil boşuna para israfı.

İşlemci puanları SAR değerleri kameraları özellikleri...vb için kullanıyoruz çok bilmiş bey.

Bakıp karşılaştır diye attım.

İşlemci puanları SAR değerleri kameraları özellikleri...vb için kullanıyoruz çok bilmiş bey.

Bakıp karşılaştır diye attım.

Verdiğin sitede S22'nin CPU puanı daha kötü. SAR değeri ne alaka S24 çıkana kadar kullanacak kanser olmaz merak etme. Çocuk boşu boşuna S21FE yi satmak için uğraşacak üzerine koyup S22 alacak sonra S24 çıkınca zararına S22'yi satıp bir daha cihaz alacak. Ufacık farklar için bu eziyete girmek hiç mantıklı değil.

2024 ün Şubat ayına kadar dişini sıksa zaten S24 çıkacak

Yeni konular

Geri
Yukarı