Samsung S22 vs S21 FE vs S21

leodaege

Picopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü
Merhaba, iyi geceler. Yakın zamanda telefon alacağım ve bu üçünden birisini seçmek istiyorum. S22 batarya ve ısınma sorunu var diyorlar biraz gözümü korkuttu ama oyun, edit gibi işlemciyi yoracak şeyler yapmıyorum. Isınma pek sorun etmeyebilir ama bataryası berbat diyorlar. S21 FE'nin bataryası nasıl? Yardımcı olursanız ve hangi telefonu tercih etmemi söylerseniz sevinirim.

S21'i direkt ele, güncelleme desteği bahsi geçen modellerden 1 yıl önce kesilecek ve kamerası 2 modelden de kötü, ayrıca fiyat etiketini hak etmiyor. Eğer kamera performansı ciddi seviyede önemliyse, amiral gemisi hissiyatını yaşamak istiyorsanız S22 tercih edin.

S22 alabilirsin ama batarya problemi var. Çok kullanıyorsan 1 günü rahat çıkarmaz. Bütçen ne kadar?
Bütçem 17k aslında S22 alıp yanına airbuds 2 almayı düşünüyordum ama batarya problemi gözümü korkuttu. Aşırı derecede kullanmıyorum aslında ama bilemiyorum.

Bütçem 17k aslında S22 alıp yanına airbuds 2 almayı düşünüyordum ama batarya problemi gözümü korkuttu. Aşırı derecede kullanmıyorum aslında ama bil. Emiyorum.

Günde 4-5 saat kullanıyorsan gününü çıkartır, eğer Wi-Fi'da kullanırsan 1-2 saat artabilir. S22'nin işlemcisinin geçtiği kötü üretim bandı nedeniyle güç tüketimi sorunu var ve bu sorun beraberinde kötü termal başarımı ve pil sorununu getiriyor, ısınması rahatsız edecek düzeyde değil. Ayrıca Exynos 2100'de aynı üretim bandından geçti, sadece 8 Gen 1'in masum hali.

Bütçem 17k aslında S22 alıp yanına airbuds 2 almayı düşünüyordum ama batarya problemi gözümü korkuttu. Aşırı derecede kullanmıyorum aslında ama bilemiyorum.
Aşırı derecede kullanmiyorsan tercih edebilirsin, telefon alınmayacak kadar büyük bir sorun değil.

Aşırı derecede kullanmiyorsan tercih edebilirsin, telefon alınmayacak kadar büyük bir sorun değil.
Siyaset yapmayayım diyorum da şu gençlere özel vergisiz ötvsiz telefon olayı olursa Xiaomi 13 ta da S23 düşünüyorum. Zaten mayıs sonu gibi alacağım telefonu.

Samsung Members forumunda S22'den full şikayetçiler yaklaşmayın bile. S21 Tercih edilebilir. S21 FE 1 yıl kullanmıştım bana yetmediği için S23 yükselttim.
S23 memnun musunuz? Artıları, eksileri açıklar mısınız?

Son düzenleme:
Siyaset yapmayayım diyorum da şu gençlere özel vergisiz ÖTV'siz telefon olayı olursa Xiaomi 13'ta da S23 düşünüyorum. Zaten mayıs sonu gibi alacağım telefonu.

S23 memnun musunuz? Artıları, eksileri açıklar mısınız?

Tek kelime anlatayım (Samsung bu sefer YAPMIŞ) diyor herkes. Ben hard oyun oynayan + olarak sosyal medyada takılan birisiyim şu An'a kadar eksisini görmedim GRAM donma kasma veya farklı bir sorun yok. Benim fark edemediğim sorunlar varsa da cihaz zaten şubat 2023 çıkışlı ve yazılım ile direkt düzeltirler. Güncellemeleri de direkt S23 serisi alıyor gecikmeksizin.

Tek kelime anlatayım (Samsung bu sefer YAPMIŞ) diyor herkes. Ben hard oyun oynayan + olarak sosyal medyada takılan birisiyim şu An'a kadar eksisini görmedim GRAM donma kasma veya farklı bir sorun yok. Benim fark edemediğim sorunlar varsa da cihaz zaten şubat 2023 çıkışlı ve yazılım ile direkt düzeltirler. Güncellemeleri de direkt S23 serisi alıyor gecikmeksizin.
Sizce vergiler sıfırlanır ise, fiyat düşerse kesinlikle almalı mıyım? Ya da önereceğiniz farklı bir model var mı fiyatlar düşerse?

Yeni konular

Geri
Yukarı