S21 FE tank kılıf ile yere düştükten sonra problem olur mu?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Telefonumda tank kılıf mevcut. Sandalye de otururken direk parkeye düştü. İlk önce köşesi çarptı sonra arkaya doğru kılıfın üzerine düştü. Kılıftan dolayı bir şey olmamıştır diye düşünüyorum ama parkeye düşmesi canımı sıktı. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Neleri kontrol etmem gerekir? Canımı sıktı çok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Vallahi benim telefondada tank kılıf var 1 yılı aşkındır kullanıyorum taşa betona her yere düşürmüşümdür bende bir şey olmadı büyük ihtimalle sizde de olmamıştır ama ben bu kılıfı almadan önce düşürdüğümde şarj olmamaya başlamıştı bir kontrol edin isterseniz.

Telefonumda tank kılıf mevcut. Sandalye de otururken direk parkeye düştü. İlk önce köşesi çarptı sonra arkaya doğru kılıfın üzerine düştü. Kılıftan dolayı bir şey olmamıştır diye düşünüyorum ama parkeye düşmesi canımı sıktı. Herhangi bir sıkıntı olur mu? Neleri kontrol etmem gerekir? Canımı sıktı çok. Yardımcı olur musunuz?

Tank kılıflar adı üstünde sağlam olur. Aynı zamanda cihaz da herhangi dışarıdan bir sorun ve kullanırken sorun yok ise sorun olmamıştır.

Ben iPhone 13’ü silikon plastik kılıfla tuvalete düşürdüm ayaktayken hiçbir şey olmadı. Otururken düşürdüyseniz büyük ihtimalle hiçbir sıkıntı olmamıştır sıkmayın canınızı.

Ben iPhone 13’ü silikon plastik kılıfla tuvalete düşürdüm ayaktayken hiçbir şey olmadı. Otururken düşürdüyseniz büyük ihtimalle hiçbir sıkıntı olmamıştır sıkmayın canınızı.
Şarz konusunda herhangi bir sıkıntı yok hocam. Yalnız ahizeden hoparlöre nazaran bir tık az ses gelmesi normal midir? "*#0*#" menüsünden baktım.

Ben iPhone 12 minimi sürekli kafa hizası cep hizası gibi yerlerden düşürüyorum bir şey olmuyor sandalye hizasından parke gibi bir yere düşünce bir şey olacağını sanmıyorum takılmayın benim telefonum sürekli mermer beton gibi sert zeminlere düşüyor bir şey olmuyor en son sinirlediğim için yerer fırlattım anca camı çatladı...

Bir şey olmamıştır kafaya takarsanız canınız daha çok sıkılır takmayın kafaya.

Ben S10+ telefonumu bagajın kapağı ile aracın arasına koymuştum. Bagajı bir kapattım taak diye ses geldi bagaj kapanmadı. Allah Allah neden kapanmadı diye bakarken meğer telefon kalmış. Telefonda da silikon kılıf vardı. O zaman telefonda bir tıkırtı ses oluşmuştu. Şu an aynı ses devam ediyor. Kafaya da takmadım canımda sıkılmadı. Telefona bir şeyde olmadı. Şu an telefonun açık ve kullanıyorsan hiçbir şey olmamıştır.

Ben de iphone 5 düşürmüştüm tuvalete kırılmamıştı ama küçük olmasından dolayı delikten geçip gitmişti. (alaturka)

Geri
Yukarı