S21 FE vs iPhone 11 vs iPhone 12 mini

Üçü arasından net S21 FE fakat yenilenmiş cihaz almanızı önermem. Parçaları çoğunlukla yan sanayi parçalar ile değiştirilmiş oluyor. Bütçe 21k ise sıfır S23 FE veya S22 bakabilirsiniz. 2.el olarak S23 bulunur.

Taksitle alacagim icin internetten alamam cunku ailemin kredi karti yok kredide vermiyorlar ve 13K ustundeki telefonlarda maksimum 3'e boluyolar. O yuzden EasyCep'ten almak istiyorum.

Yenilenmis alacagim. Kullanim amacı kamera vs sosyal medya oyunda yilda bir belki. POCO Xiaomi Redmi gibi markalar onermeyin bu ucunden baska bir telefon istemiyorum. Gonlum Apple almaktan yana ama aradaki fark bir tik zora sokacak gibi gozukuyor değer mi?
S21 FE 13K.
iPhone 11 18k.
iPhone 12 mini 21k.
Yenilenmiş telefon alınmaz. İkinci ele yönelmen çok daha mantıklı olur. İkinci el iPhone 12/12 mini veya sıfır S22/S23FE bakabilirsin.

Yenilenmis telefonlarda ekran, pil gibi parcalar replikalariyla degistiriliyor. EasyCep vs fark etmiyor.

EasyCep garanti veriyor replika olmasi bir şey degistirir mi?

Yenilenmiş telefon alınmaz. İkinci ele yönelmen çok daha mantıklı olur. İkinci el iPhone 12/12 mini veya sıfır S22/S23FE bakabilirsin.

Direkt kisiden alamam taksitle alacagim.

EasyCep garanti veriyor replika olmasi bir şey degistirir mi?

Direkt kisiden alamam taksitle alacagim.

Dostum garanti veriyor tamamda adamlar 10k ya alıp çakma malzeme kullanıp 21k ya satıyorlar 14K edecek şeyi 21'e satıyorlar parana yazık.

Geri
Yukarı