S21 FE vs POCO F4

Bütçe
16 - 18 bin TL

yusufklncc

Kilopat
Makaleler
22
Yer
İstanbul
Selam arkadaşlar. Arkadaşım bir telefon alacak. 17-18 bandında sanırım bu ikisi güzel seçenekler. Hangisini önerirsiniz? Artıları eksileriyle? POCO F4 dolu dolu gibi duruyor. Sizce alınır mı?

Selam arkadaşlar. Arkadaşım bir telefon alacak. 17-18 bandında sanırım bu ikisi güzel seçenekler. Hangisini önerirsiniz? Artıları eksileriyle? POCO F4 dolu dolu gibi duruyor. Sizce alınır mı?

Hocam Samsung veya IPhone'den şaşma POCO 1 yıl sonra donmalari hissettirmeye başlar.

Kamera ağırlıklı bir kullanım varsa S21 FE; oyun ağırlıklı bir kullanım varsa POCO F4 almalı.

1 aylık S21FE kullanıcısıyım. Telefon gayet güzel. Akıyor, takılma gibi bir durum yok. Kamerası falan da gayet güzel. Tek sıkıntısı bataryası gibi görünüyor. 120 Hz'de günlük kullanımda 4-6 saat arası ekran süresi alıyorum. Günde 1 kere full dolum yapmam bana yetiyor. Bazen hiç yapmıyorum gece takıyorum. Önerebilirim ama tabi ki size kalmış bir durum. Kişiden kişiye değişebilir.

1 aylık S21FE kullanıcısıyım. Telefon gayet güzel. Akıyor, takılma gibi bir durum yok. Kamerası falan da gayet güzel. Tek sıkıntısı bataryası gibi görünüyor. 120 Hz'de günlük kullanımda 4-6 saat arası ekran süresi alıyorum. Günde 1 kere full dolum yapmam bana yetiyor. Bazen hiç yapmıyorum gece takıyorum. Önerebilirim ama tabi ki size kalmış bir durum. Kişiden kişiye değişebilir.
60 Hz'de denediniz mi hocam hiç? Teşekkürler şimdiden.

1 aylık S21FE kullanıcısıyım. Telefon gayet güzel. Akıyor, takılma gibi bir durum yok. Kamerası falan da gayet güzel. Tek sıkıntısı bataryası gibi görünüyor. 120 Hz'de günlük kullanımda 4-6 saat arası ekran süresi alıyorum. Günde 1 kere full dolum yapmam bana yetiyor. Bazen hiç yapmıyorum gece takıyorum. Önerebilirim ama tabi ki size kalmış bir durum. Kişiden kişiye değişebilir. (Bugün özelinde, 7 saatlik gibi bir ekran süresi almışım. Şarzım şu anda %6.)
(Bugün özelinde, 7 saatlik gibi bir ekran süresi almışım. Şarzım şu anda %6.) Ancak oyun telefonu olduğunu düşünmüyorum.

60 Hz'de denediniz mi hocam hiç? Teşekkürler şimdiden.
Hiç denemedim çünkü 120'den 60'a geçince kanser oluyorum. Ama tabiki de denize veya uzun yolculuklarda 60 hz'ye almayı planlıyorum.

1 aylık S21FE kullanıcısıyım. Telefon gayet güzel. Akıyor, takılma gibi bir durum yok. Kamerası falan da gayet güzel. Tek sıkıntısı bataryası gibi görünüyor. 120 Hz'de günlük kullanımda 4-6 saat arası ekran süresi alıyorum. Günde 1 kere Full dolum yapmam bana yetiyor. Bazen hiç yapmıyorum gece takıyorum. Önerebilirim ama tabii ki size kalmış bir durum. Kişiden kişiye değişebilir.

Ben alalı 2 3 ay oluyor ilk aldığımda şarj gittiğini bayağı hissediyordum ama şu an bir sorum yok batarya hafızası diye bir şey var sanırım telefon 1 2 ay sizin nasıl kullandığınızı ölçüyor ama sonra biraz daha iyi oluyor diyebilirim.

Geri
Yukarı