S21 FE vs S20 FE vs A54 vs Xiaomi 12 Lite

bir kere 10 15 arasına s21 fe yok minimum 16 bin tl s21 fe o fiyata alınacak en iyi telefon s20 fe sadece işlemci bazında değil her dalda o fiyatta en iyisi amoled ekran 120 hz yenileme 30x zoom daha bir çok özellik barındıran 12 bine hiç bir telefon yok

Bir kere 10 15 arasına S21 FE yok minimum 16 bin TL S21 FE o fiyata alınacak en iyi telefon S20 FE sadece işlemci bazında değil her dalda o fiyatta en iyisi AMOLED ekran 120 Hz yenileme 30X Zoom daha birçok özellik barındıran 12 bine hiçbir telefon yok.

Sizin 15'in bir tık üstü de olabilecek bir fiyat da önereceğiniz telefon nedir?

S20 fe almayacaksınız samsungu silin önereceğim telefon realme gt 2 direk şuan trendyol da 15 bin tl

s21 fe exynos 2100 kullanırken realme gt 2 sd 888 kullanıyor bu çok güçlü bir işlemcidir exynos 2100 resmen yer

Peki sizce 16.500 lira bütçeye çıksam ne önerirsiniz?
Eğer kameradan beklentiniz yüksekse S20/21 FE'den iyisi yok.
Realme GT2 ile A54 aynı sensörü kullaniyor. GT2, SD 888'in NPU'su yüzünden bir nebze daha iyi olabilir. Yazılım ile A54 de yakalayabilir. Ve selfie kamerada A54'e göre zayıf.
SD 888 de Exynos 2100 de Samsung dokumu bu arada. İkisi de verimsiz ve raw güçte birbirlerine neredeyse denkler.
SD 888, cooling system ve bir tık daha güçlü GPU nedeniyle Exynos 2100'e göre daha iyi oyun performansi sunacaktır. Ama aralarında ciddi bir fark yok. İkisi de verimsiz Samsung dökümü SoC'ler.
GT2 çerçevesi bile plastik ve selfie kamerada 4K çekimi dahi olmayan bir telefon.
S20/21 FE oyun performansı ve batarya harici GT2'den üstün bir cihaz. Zaten Realme UI da One UI kadar stabil çalışan bir UI değil.

Arkadaşlar 15000 TL bütçe belirlemiştim kendime ve seçtiğim telefonlar sırası ile:
S21 FE,
S20 FE,
Galaxy A54,
Xiaomi 12 Lite.
Bunların arasında hangi telefonu önerirsiniz, yoksa başka bir telefon mu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum iyi sosyaller.

12 Lite öneririm çünkü Samsung genelde bir özelliği iyi yapıp diğer özelliğini batırıyor. Ama 12 Lite da hemen hemen her şey güzel.

Arkadaşlar 15000 TL bütçe belirlemiştim kendime ve seçtiğim telefonlar sırası ile:
S21 FE,
S20 FE,
Galaxy A54,
Xiaomi 12 Lite.
Bunların arasında hangi telefonu önerirsiniz, yoksa başka bir telefon mu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum iyi sosyaller.
Günlük kullanım için alacaksan S21 FE, oyun odaklı Poco F5.

12 Lite öneririm çünkü Samsung genelde bir özelliği iyi yapıp diğer özelliğini batırıyor. Ama 12 Lite da hemen hemen her şey güzel.
Xiaomi 12 Lite fiyatını kesinlikle hak etmiyor.

Görüşümü beğenmeyen teknoloji cahillerine sesleniyorum S20 FE Snapdragon 865 stabil bir işlemcidir ve Exynos 2100e göre oyunda daha iyidir kalkıp görüşüme disslike atıyorlar şaka gibi telefondan anlayan herkes bunu söyler zaten Snapdragon'lar daha stabil çalışır Exynos 2200 de Exynos 2100'den daha iyi kağıt üzerinde ama kronik sorunlu bir işlemci diyorsunuz o zaman Exynos 2200 daha mı iyi 2100'den

2100 çoğu konuda kendini kanıtlamış bir işlemci? Kaç yıl oldu çıkalı? Saçmalamışsın. S20 FE, S21 FE'den iyi diyorsun. Bunu deme sebebinde Exynos olması, cahil sen oluyorsun:) 2100 Geekbench'te 865'ten daha iyi bir işlemci. 865, eski bir flagship. Bu işlemciyi fazla abartıyorsunuz. 778G bile daha fazla ön plana çıkacak özellikler sunuyor. S21 FE'nin tonlarca artısı var. Sırf SD diye kaç yıllık kırpılmış flagship bir telefon alınmaz. Bu seçenekler arasından S21 FE en iyi cihazdır. (Nokta)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı