S21 FE'den iPhone 15'e geçilir mi?

alperozer

Hectopat
Yer
Bilgisayar Başında
Daha fazla  
Merhaba. Elimde Samsung Galaxy S21 FE 128 GB gri model telefon mevcut. iPhone 15 128 GB modeline geçmek istiyorum ama a 120 Hz ekrandan 60 Hz ekrana düşmek soru işaretleri bırakıyor aklımda. Performans olarak iPhone 15 tabii ki de daha üst seviyede. Sizce iPhone 15 almak mantıklı mı?

Paran varsa ve Apple ekosistemi kuracaksan evet; yoksa hayir, degmez o farka.
Tabletim iPad 10.Nesil Kulaklığım da Airpods 3.nesil yani iPhone alırsam ekosistem neredeyse kurulmuş olacak

Evet hiç aklıma gelmemişti zaten iPhone 15 te de A16 Bionic kullanılıyor çok teşekkür ederim bu öneri için

Ben de 14 pro vardı. O cihaz güçlüydü gerçekten. 15 içime hiç sinmedi. Malzemeden kıstılar resmen. 14 pro alınır bence.
Evet birde aklıma takılan o açıkcası iPhone 14 Pro amiral gemisi bir cihaz çok teşekkür ederim önerileriniz için iPhone 14 Pro bakayım o zaman

Evet birde aklıma takılan o açıkcası iPhone 14 Pro amiral gemisi bir cihaz çok teşekkür ederim önerileriniz için iPhone 14 Pro bakayım o zaman
14 Pro iyi cihaz, 15 yerine dâhâ iyi olur, ayrıca ekosistem de işine yarar.

14 Pro aldıktan sonra bir süre dâhâ cihaz yenilemeni önermem, ışın izleme teknolojisi harici elde edebileceğin pek bir şey yok.
Yine dâhâ ucuza OC edilmiş SD 8 Gen 2 işlemcisi de RT destekliyor ama gereksiz bir mevzu. 💅🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı