S21 FE'den S23'e geçilir mi?

Onun hakkında daha fazla detaya inemem. S20FE'yi millet halen deli gibi alıyorsa S21FE'den S23'e geçmek israf. Üstelik TR şartlarında bir öğrenciden bahsediyoruz. Cihaz taş gibi ben kullanıyorum. Eski telefonum S10e'den memnundum ama sırf bataryası için telefonumu değiştirdim. Yükseltme iyi falan olmaz gereksiz olur. S21Fe'den Ultra serisi bir cihaza geçiş yapabilir. Veya Apple'a yönelebilir. S21Fe ile S23 arasında 13K'ya değecek bir fark yok. Farklar var ama bu 2 saat fazladan ekran süresi için (ileride yine kısalacak) ve işlemci için 13K vermeye değmez. İlla geçilecekse S23 Ultra'ya geçilebilir.
Zaten geçersem s23 ultraya geçicem büyük ihtimal 512 gb versiyonu telefonumu vermemle birlikte 29 bin TL ek vermem gerekecek

Zaten geçersem s23 ultraya geçicem büyük ihtimal 512 gb versiyonu telefonumu vermemle birlikte 29 bin TL ek vermem gerekecek
Değmez. Kesinlikle değmez. Sence değer mi sana mantıklı geliyor mu? Arada kamera farkı deliler gibi olmayacak. Performans farkı uçurum gibi olmayacak. Gereksiz bir harcama olur bence. Geçeceksen 14 Pro falan al. Ya da sistem topla ne bileyim laptop falan al. Aynı telefonun daha iyi işlemcili büyük haline geçiyorsun. Gidip teknosa'da falan inceleyebilirsin. Arada abartıldığı kadar fark olmadığını görürsün. Sırf pil için değmez bence.

Kağıt üzerindeki özellikleri paragraf paragraf yazıp karşılaştırmaya gerek yok dostlar.

Aradaki farka fersah fersah değer. Ödeyebiliyorsan geçersin, ödemekte zorlanıyorsan & çekiniyorsan geçmezsin, bu kadar basit.
Kesinlikle katılmıyorum.

Değmez. Kesinlikle değmez. Sence değer mi sana mantıklı geliyor mu? Arada kamera farkı deliler gibi olmayacak. Performans farkı uçurum gibi olmayacak. Gereksiz bir harcama olur bence. Geçeceksen 14 Pro falan al. Ya da sistem topla ne bileyim laptop falan al. Aynı telefonun daha iyi işlemcili büyük haline geçiyorsun. Gidip Teknosa'da falan inceleyebilirsin. Arada abartıldığı kadar fark olmadığını görürsün. Sırf pil için değmez bence.

Kağıt üzerindeki özellikleri paragraf paragraf yazıp karşılaştırmaya gerek yok dostlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu direk S23 arkadaş S23u alacakmış yani S23'ten bile daha iyi kameraya sahip ve S21 S21FE telefonuna göre bir tık daha iyi kameraya sahip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S23u çoğu konuda kat kat daha iyi.

S23u alması ekonomik olarak zorlanmayacaksa oldukça mantıklı. Düz S23 alması bile oldukça mantıklı.

S21 FE'de nasıl bir eylem gerçekleştiriyorsun ki, E2100'de takılmalar oluyormuş?
Hocam basit bir eylem olarak kamerayı açıyorum bir şeyin fotoğrafını çekicem veya video süre 3 5 dk yı geçince telefon ciddi ısınıyor ve ana ekrana geçince takılmalar oluşuyor bir süre (cihaz soğuyana kadar ) örneğin oynamak istediğim oyunları s7 fe den oynuyorum cihaz çok daha güçsüz olmasına rağmen ısınmıyor ve stabil bi performans gösteriyor s21 fe ise girişte mükemmel fakat belli bir müddet sonra fazlaca ısınıp performans ciddi düşüyor.

Bunun cevabı çok basit. Eğer üste vermeye acıyacak paran yoksa kesinlikle tartışmasız geçilir. Gerek kasa gerek pil işlemci performansı ikiye katlar. Ancak kendini zorlayacak şekilde para katıp geçiceksen aşırı gereksiz olur. S21 FE Gayet Yeterli paket bir cihaz.

Geri
Yukarı