S21 FE'nin güncel yazılımla kutudan çıkması

meyveli gazoz

Picopat
Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar'a gidip S21 FE aldım ve yanında hediye olarak 1500 TL'lik Galaxy Buds 2 verildi. Güvenilir yer diye alırken fazla incelemedim ama sonradan Android 13 ve One UI 5.1 yüklü olduğunu gördüm. Güvenlik yaması ise mart 2023. Normalde bu cihaz 2022 çıkışlı değil mi? (Herhangi bir güncelleme yapmadım, adam 0 kutudan çıkartıp, 2 dakikada kurulumu yapıp verdi zaten bu güncellemeler 2 dakikada yüklenecek değil)

Son düzenleme:
Cihaz iade edilmiş olabilir kullanılmış cihaz büyük ihtimal ve telefoncunun kurulum yapmasına inanmıyorum telefonu zaten sahibi kuruyor.

Cihazların üretim tarihinin üzerinden 1 sene veya daha uzun bir dönem geçtiğinde böyle ürünlerde depolarda kaldığı için kontrol amaçlı açılıp bakılır.Sonrasında geri jeletinlenip rafa konulur.Büyük ihtimalle güncellemeside yapılır.Bu arada cihazın satışı olduğu zaman fatura ile garantisi başlar.

Cihazların üretim tarihinin üzerinden 1 sene veya daha uzun bir dönem geçtiğinde böyle ürünlerde depolarda kaldığı için kontrol amaçlı açılıp bakılır.Sonrasında geri jeletinlenip rafa konulur.Büyük ihtimalle güncellemeside yapılır.Bu arada cihazın satışı olduğu zaman fatura ile garantisi başlar.
Daha önce hiç duymamıştım. Öyle bir şey yapıyorlar mı?

Cihaz iade edilmiş olabilir kullanılmış cihaz büyük ihtimal ve telefoncunun kurulum yapmasına inanmıyorum telefonu zaten sahibi kuruyor.
Cihaz önümde 0 olarak kutusundan çıkartıldı. Herhangi bir çizik ya da performans sorunu yok. Kulaklık hediye verildiği için zam gelmeden aldım.

Depodan çıkarttıkları için yapıyorlar.Ama sizi bağlayan bir durum yok burda fatura kesiminden sonra garantisi başlıyor.Açıp kurulum yapma sebeplerinden biriside bu kusurlu cihaz vermemek için..
Tamam teşekkür ederim, ama yinede teyit etmek için arayacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı