S21FE vs Realme GT2

Bütçe
11.000
Eğer telefonun temiz olduğundan emin olursanız GT 2 alın. Sorunlu ise S21 FE.
Fakat yenilenmiş cihazlara da pek güven olmuyor. Ona göre kararınızı verin.

Hocam son olarak o bütçeye Huawei Nova 10 Pro var tasarimi cok hosuma gitti ve 100W desteği var tasarimi mükemmel modeli bilmediğim için sormak istedim bana uygun mu sizce? not:fiyati 11k ve 15 ay garantili

Hocam son olarak o bütçeye Huawei Nova 10 Pro var tasarimi cok hosuma gitti ve 100W desteği var tasarimi mükemmel modeli bilmediğim için sormak istedim bana uygun mu sizce? not:fiyati 11k ve 15 ay garantili
GT 2 daha iyi bir cihaz. Huawei cihazlarda Google yok, dolayısıyla Play Store kullanamazsınız.

Hocam GT2'nin daha iyi olduğu bariz ama 100W ve tasarım göz ardı edilir mi bu fiyata 100W nimet ve ekrani şölen fakat Huawei olmasi ve Google kullanılmaması acaba dedirtiyor.
Hocam GT 2 almanız çok daha mantıklı. Temiz olduğundan emin olursanız GT 2 alın.

Hocam GT 2 almanız çok daha mantıklı. Temiz olduğundan emin olursanız GT 2 alın.

Herkese teşekkürler 1-2 hafta bütçeme garantili 12/256 Realme düşmesini bekleyeceğim düşmezse de 6/128'lik 6-7 aylık Realme alacağım gibi duruyor zaman ayırdığınız için teşekkürler bir gelişme olursa yazarım sağ olun hepiniz.

Geri
Yukarı