S22 alınır mı?

Kardeşim bana sorarsan Samsung'tan uzak dur gerek kutu içeriği gerek ısınma ve batarya problemleri gerekse Samsung'un bilerek bir müddet ten sobra yazılım ile telefonu yavaşlatması can sıkıyor. Eskiden olsa direk al derdim ama Samsung almanın bir manası kalmadı artık. Note serisini bitirdiler bu kafayla giderlerse S serisini de bitirecekler.

Telefon da aşırı ısınma sorunu yok. Ayrıca kasıtlı telefonu yavaşlatıyor gibi komple teorilerini de bırakın. Tüm Snapdragon 8 Gen 1 modelleri nasıl ısınıyorsa bu da öyle ısınıyor. Samsung üretim ve ARM mimarisi bu işlemcilerde yeterli enerji verimliliği sağlayamadı.

Telefon da aşırı ısınma sorunu yok. Ayrıca kasıtlı telefonu yavaşlatıyor gibi komple teorilerini de bırakın. Tüm Snapdragon 8 Gen 1 modelleri nasıl ısınıyorsa bu da öyle ısınıyor. Samsung üretim ve ARM mimarisi bu işlemcilerde yeterli enerji verimliliği sağlayama

Telefon da aşırı ısınma sorunu yok. Ayrıca kasıtlı telefonu yavaşlatıyor gibi komple teorilerini de bırakın. Tüm Snapdragon 8 Gen 1 modelleri nasıl ısınıyorsa bu da öyle ısınıyor. Samsung üretim ve ARM mimarisi bu işlemcilerde yeterli enerji verimliliği sağlayamadı.
Oyun optimizasyon yazılımı (GOG) ile uygulamaları yavaşlattigini Samsung bizzat kendi kabul etti hala komplo teorileri diyorsun, şu Samsung fanboyluğundan ve sevdasından vazgeçin artık.

Oyun optimizasyon yazılımı (GOG) ile uygulamaları yavaşlattigini Samsung bizzat kendi kabul etti hala komplo teorileri diyorsun, şu Samsung fanboyluğundan ve sevdasından vazgeçin artık.
Herkesi fanboy ilan ediyorsunuz ya! @BERWAR bu forumda yıllardır telefon yorumları ve önerisi yapan gayet objektif biri. Aynı şeyi cihazlar elde kalmasın diye her firma belirli nedenlerden yapar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olur. S21 kullanan arkadaşım var. Eski moderatör hatta forumun o S21 modelinin bataryasından memnun. Orta seviye telefonlar kadar bu telefonlar batarya ömrü sunmaz.
Buradaki Exynos versiyonlu S22 Türkiye'de Snapdragon versiyonu satılıyor.

Soruya gelecek olursak batarya dışında iyi bir telefon. Batarya sizin için öncelikli bir mevzu ise almanızı önermem ama ben çok yoğun kullanmam veya gün içinde şarj ederim diyorsanız alınabilir.

Buradaki Exynos versiyonlu S22 Türkiye'de Snapdragon versiyonu satılıyor.
Biliyorum fark etmez. Snapdragon 8 Gen 1 ve Exynos 2200 modelinin şarj performansları birbirine yakın.
Screenshot_2022-06-13-18-08-20-624_com.google.android.youtube.jpg

Beni bilen biliyor ben asla firmaların fanboyu değilim ama senin Samsung düşmanlığı yaptığın çok açık. O uygulamanın ismi GOG değil, GOS ayrıca. Bu GOS yeni olan bir durum değil ve eskiden beri var olan bir sistem. Tabii senin gibi kişiler bunları bilmediği için yeni bir şey gibi zannediyor. GOS'un amacı ne? Onu öğrenseydin keşke bu tür bir yorum yapmazdın. GOS telefonun daha fazla ısınmasını engellemek ve güç tüketimini iyileştirmek için devreye giren bir sistem. Bahsettiğin gibi kasıtlı olarak telefonu yavaşlatma yok. Bu sadece belli uygulamalarda ısınma ve güç tüketimi iyileştirmek için uygulanan bir çözüm. Samsung'un sıkıntısı bunu kullanıcılara söylemeden yapması, bunu kullanıcılara söyleseydi bu tür gereksiz tartışmalar olmazdı. Ayrıca sen çıkıp diyorsun güncellemeyle telefonu yavaşlatıyor, bunun GOS ile bir ilgisi yok. Tamamen bilgi eksikliğinden kaynaklanan yorumlar.

Çok enteresan bir kişiliksin hem bilgin yok, hem marka karalıyorsun, hem de açtığın konularda Samsung almaya çalışıyorsun. Bu nasıl bir çelişki. Markayı karalayacağına önce git GOS nedir onu öğren. Daha önce S21 serisinde ısınma sorunu var diyorsun, şimdi ise S22 serisinde var diyorsun. AMOLED ekrana laf atıp Xiaomi AMOLED ekranlı model alacağım diyen birisin fanboyluk kelimelerini kendine sakla. Yıllardır ben buradayım her markanın da iyi ve kötü yönlerini eleştiririm. Kimse bana fanboy diyemez. Asıl fanboyluk markaları karalayıp, üstüne çıkmaya çalışmaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı