S22 alınır mı?

• Konuyu başlatan mash
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 423
Evet alınır, sorunuz varsa alabilirim hocam.
Hocam şuan batarya ve sıcaklık olarak yorumunuzu alabilirim. Eğer kullanıyorsanız kullanırken sorun yaşıyor musunuz?

Batarya kişiden kişiye değişmez. Forumda 100’lerce konu var bataryasının berbat olduğuna dair. SD1 kronik ısınma sorunu olan bir işlemcidir. S23 altına düşmemek lazım.
Hocam s23 bütçemi aşıyor

Batarya kişiden kişiye değişmez. Forumda 100’lerce konu var bataryasının berbat olduğuna dair. SD1 kronik ısınma sorunu olan bir işlemcidir. S23 altına düşmemek lazım.
Yanlış anlamayın hocam ama bana gayet yetiyor hemde oyun oynadığım halde. 🙃

Hocam şuan batarya ve sıcaklık olarak yorumunuzu alabilirim. Eğer kullanıyorsanız kullanırken sorun yaşıyor musunuz?

Hocam s23 bütçemi aşıyor
Hocam batarya bana yeterli geliyor fakat çoğu kişiye göre kapasitesi az kalıyor. Harici powerbank önerebilirim.
Sıcaklık olarak ise birçok oyunda 40 derece üstünü geçmiyor. Günlük kullanımda 33 37 derece arası oluyor.

Pilden beklentiniz yüksek ise S23 FE ve Poco X6 Pro gibi rakiplerine yönelin. S22'nin kamerası iki cihazdan da iyi, S23 FE kamera ve pil ile öne çıkarken Poco X6 Pro oyun olarak daha iyi.

Yanlış anlamayın hocam ama bana gayet yetiyor hemde oyun oynadığım halde. 🙃

Hocam batarya bana yeterli geliyor fakat çoğu kişiye göre kapasitesi az kalıyor. Harici powerbank önerebilirim.
Sıcaklık olarak ise birçok oyunda 40 derece üstünü geçmiyor. Günlük kullanımda 33 37 derece arası oluyor.
sağolun hocam

"Alınmaz" diyemeyiz. Artı ve eksileri var.

Genel olarak durum bu.
sağolun hocam sanırım s22 alıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı