S22 alınır mı?

• Konuyu başlatan mash
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 426
Kamera ve yazılım önemli ise alınır ancak batarya ve hızlı şarj konusunda üzülürsünüz. 13T gibi bu konuda üzmeyecek modellere de göz atabilirsiniz.

Kamera ve yazılım önemli ise alınır ancak batarya ve hızlı şarj konusunda üzülürsünüz. 13T gibi bu konuda üzmeyecek modellere de göz atabilirsiniz.
hocam o bütçelere çıksam s23 bakacağım ama bütçem max 20.

Hocam telefonu nasıl kullanacağınızı bahseder misiniz? S22'de batarya ve ısınma problemleri mevcut. Pek önermem aslında. S23 veya S23FE bana daha mantıklı geliyor.
hocam son güncellemelerle ısınmayı düzeltmişler diye duydum, batarya konusunda bende emin olamadım ama şuan kullandığım cihazda batarya ölü o yüzden yeter diye düşünüyorum.

Pil konusunda beklentiye girmezseniz alınır. 1 günü iyi kötü çıkaracak pili var. Yoğun kullanımda geçerli değil.

Isınma sorunu düzeleli çok oldu evet. 23 FE'yi de düşünebilirsiniz ama 22 hoşunuza daha çok gidiyorsa gerek yok

Hocam o bütçelere çıksam S23 bakacağım ama bütçem maksimum 20.

Hocam son güncellemelerle ısınmayı düzeltmişler diye duydum, batarya konusunda bende emin olamadım ama şu an kullandığım cihazda batarya ölü o yüzden yeter diye düşünüyorum.

Hocam bütçe maksimum 20 bin demişsiniz bu fiyata s 22 performans ve kamera açısından çok iyi bir telefon. Isınma sorununu düzeltilerse eğer tek sorun batarya oluyor. Onu da deneyimlemiş arkadaşlara sorun derim.

Hocam bütçe maksimum 20 bin demişsiniz bu fiyata s 22 performans ve kamera açısından çok iyi bir telefon. Isınma sorununu düzeltilerse eğer tek sorun batarya oluyor. Onu da deneyimlemiş arkadaşlara sorun derim.
anladım hocam sağolun

Pil konusunda beklentiye girmezseniz alınır. 1 günü iyi kötü çıkaracak pili var. Yoğun kullanımda geçerli değil.

Isınma sorunu düzeleli çok oldu evet. 23 FE'yi de düşünebilirsiniz ama 22 hoşunuza daha çok gidiyorsa gerek yok
s23 fe de kötü değilde bütçeyi zorlamak istemiyorum. düz 23 olsaydı o fiyata bi ihtimal ama şuanlık gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı