S22 ısınıyor mu?

Devrim15

Decapat
Daha fazla  
iPhone 11 satıp S22 almak gibi planım vardı ama birçok yerde çok ısındığına dair şeyler gördüm ve bu beni korkuttu açıkçası. Isınıyor diyen çok oldu, bilen varsa beklerim yoruma.

Son düzenleyen: Moderatör:
S22 aslında işlemci bazlı ısınmıyor( snapdragon versiyonu ısınmıyor ama exynos direkt ısınıyor evet.) ama malzeme dolayısıyla çok ısınıyor gibi hissettiriyor. Kendiniz de sıcak biriyseniz hem telefon hem sizin eliniz bunalmaya sebep oluyor. Isınmıyo kardeşim şöyle böyle diye boş konuşacak kişiler hiç gelmesin elimde s22 de var ultra da var. Ultrada böyle bir sorun yok.

Son düzenleme:
iPhone 11 satıp S22 almak gibi planım vardı ama birçok yerde çok ısındığına dair şeyler gördüm ve bu beni korkuttu açıkçası. Isınıyor diyen çok oldu, bilen varsa beklerim yoruma.

Hocam 8 gen 1 ısınıyor. Bu değişmez bir gerçek. Isınma performans kaybına neden olmuyor. S22 de küçük kasa olması ve soğutma sistemi olmaması ısının daha fazla artmasına neden oluyor. 8 gen 1 kumarını illaki oynayacaksan tercihin S22 Ultra olmalı çünkü hem büyük kasaya hem de termal soğutma sistemine sahip olduğu için ısınma minimum seviyede.

İşlemcisinde ısınma sorunu var diye biliyorum ama pek sorun olmuyormuş.

Performans olarak olmuyor ama gereğinden fazla ısınma cihazı tutmada sorun olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı