Galaxy S22 1 haftadır ısınıyor

• Konuyu başlatan SaDrKp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 431

SaDrKp

Decapat
Daha fazla  
Samsung S22 kullanıyorum. Birkaç gündür hiçbir şey yapmasam bile çok fazla ısınmaya başladı. Telefonun kendi sıcaklık ölçerine baktığımda sıcaklık iyi yazıyor ama ateş ölçerle ölçtüğümde 40 derece çıkıyor. Ayarlarda yapılması gereken her ayarı yaptım yine olmadı. Ne yapmalıyım?

Bu konuya çok takıyorsan telefonu mümkünse elinden çıkarmaya bak. Çünkü içindeki işlemci ısınan bir işlemci ve kötü haber o ki telefonda soğutma sistemi vs. yok. Kasası da boyutundan dolayı küçük olduğu için ısı dağıtımı iyi değil. Sebep bu. Isınması normal.

El değmeyecek kadar ısınmıyorsa normal. Boştayken ısınıyorsa pil ayarlarından kullanmadığın uygulamaları uyku moduna alman ve gereksiz bildirimleri kapatman yararlı olabilir.

Hepinize teşekkürler. Derin uyku modunu denedim ve zaten telefon kendiside yapıyormuş bunu. O bir işe yaramadı. Daha önce böyle şeyler yaşamayınca bi tedirgin oldum o yüzden böyle düşündüm. Şimdi de aklımda pili patlar mı gibi bir soru oluşmaya başladı. Cpu z uygulamasından baktım pil 40 işlemci 47 derecede çalışıyor.

Bu kadar ısınması anormal güncelleme varsa yükleyin düzelmesi gerekiyor ve boşta ısınması daha da anormal.

Geri
Yukarı