İnceleme S22 mi S23 FE mi?

Bilgiler için çok teşekkür ederim lensler arasında geçişe önem pek vermem direk bir sorum var rahatsız ediyorsam kusura bakmayın bulamıyorum bu bilgileri geniş açıda video çekerken S22 de 4K 60FPS video çekiyor değil mi?

S22:
Ön kamera: 4k 60
Arka kamera: 4k 60 8k 24
Geniş açı: 4k 60
Telefoto: 4k 60
S23 FE:
Ön kamera: 4k 60
Arka kamera: 4k 60 8k 24
Geniş açı: 4k 30
Telefoto: 4k 30
Karmaşık yazmışım bir öncekinde aklınızda soru işareti kalmasın diye liste yaptım. İstediğinizi sorabilirsiniz telefonlar hakkında hiç sorun değil.

Benim için S22 daha uygun geldi her ne kadar diğeri yeni olsa da hem dış görünüşü kompakt cihaz olması hoşuma gitti 22'nin batarya sorun değil takarız zaten testleri de izlediğimde 1 saat civarı doluyor bende Redmi K40 Gaming var o da 50 dakika da doluyor pek hissetmicem fark olarak kamera hoşuma gitti işlemci de ısınsa da o kadar abartı değil diye tahmin ediyorum şu anki de MediaTek ve ısınıyor.

S22 kullanırken ben ısıyla ilgili bir sorun yaşamamıştım. Hiçbir zaman normal kullanımda rahatsız ettiğini hatırlamam hala da etmiyor aslında gün içinde S22 de kullanıyorum. Isı gibi bir derdi yok yani. Alabilirsiniz, kamera ve tip açısından daha iyi bir telefon. İçinize sindiyse memnun kalırsınız. Zaten kamera ve kompaktlık önemliyse 23 FE'den daha iyi seçim olacaktır.

Gece modu bayağı işe yarıyor mu S22 de böyle izlediğim videolarda fark vardı ama memnun ediyor mu kullanıcıyı.

Gece modu bayağı işe yarıyor mu S22 de böyle izlediğim videolarda fark vardı ama memnun ediyor mu kullanıcıyı.
Evet kesinlikle işe yarıyor. Uzun çekim yapıp işleyerek birleştiriyor. Oda bildiğiniz ışık kapalı gece bile olsa ortaya fotoğraf çıkartabiliyor. Normal gece çekimlerinde de bayağı fark ediyor.

Evet kesinlikle işe yarıyor. Uzun çekim yapıp işleyerek birleştiriyor. Oda bildiğiniz ışık kapalı gece bile olsa ortaya fotoğraf çıkartabiliyor. Normal gece çekimlerinde de bayağı fark ediyor.

Tekrardan teşekkür ederim şu an sorum bunlar eğer olursa izninizle yazarım iyi akşamlar.

S22 ve s23fe arasında ekran tarafında deneyim farkı yoktur denmiş ama alakası bile yok.

S22 ekran olarak ezici bir üstünlüğü var.

S22'den poco X6 pro ya geçtim, s22'nin ekranı ile kıyaslarsak arasında çok aşırı fark var. S22'nin ekranı poco X6 pro'dan iyi geldi bana.

Bana göre isterse telefonda mükemmel özellikler olsun şarjı yetmedikten, o özellikleri kullanamadıktan sonra ne işime yarar ki? Şarjı biraz daha uzun gitsin diye her özelliği kısacaksın sonra ne anlamı kalacak o mükemmel özelliklerin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…