S22 nasıldır?

Stailen

Hectopat
Daha fazla  
20.000 bütçem var ve şu an bu fiyatlara S21FE ve S22 var gözüme takılan. S22'nin en büyük problemi olan batarya sıkıntısı hakkında telefonu kullanan kişilere sormak istiyorum. Oyun oynamıyorum, günlük 2 3 saat sosyal medyada vakit geçirerek bu telefonla gün içinde tekrar şarj etme ihtiyacı duyar mıyım? Yalnızca telefonu kullanan kişiler cevaplasın. Teşekkür ederim.

S21 FE'nin de batarya sorunu var. Fakat ben bunu galaxy max hertz uygulaması ile güç tasarrufu modunda 120 hz modunu açarak aştım. S22 hakkında bilgi sahibi değilim.

20.000 bütçem var ve şu an bu fiyatlara S21FE ve S22 var gözüme takılan. S22'nin en büyük problemi olan batarya sıkıntısı hakkında telefonu kullanan kişilere sormak istiyorum. Oyun oynamıyorum, günlük 2 3 saat sosyal medyada vakit geçirerek bu telefonla gün içinde tekrar şarj etme ihtiyacı duyar mıyım? Yalnızca telefonu kullanan kişiler cevaplasın. Teşekkür ederim.

S22 kullanıyor babam. İşi gereği sürekli telefondan bir şeylere bakıyor ve notlar alıyor. Sabah işe gidiyor ve akşam geldiğinde şarja takıyor. Yani 1 günü çıkarıyor ama bu kullanıcıya göre değişir. Telefonu elime aldım kullandım gayet akıcı ve güzel bence. 2-3 saat sosyal medya için pil konusunda sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Bütçe artarsa S23 alın tabii ki de.

Ortlama olarak hiçbir şeyi kısmadan 7/24 Bluetooth açık, konum açık, otomatik parlaklık, mobil veri ve 120 Hz ile 2.5-4 saat arası bir performans alırsınız. Batarya harici kamera, ekran, ONE UI, Samsung servisi vs. ile fiyat bandında rakipsizdir.

Ben de ikisi arasında kalmıştım. Sadece sosyal medya için kullanıyorsan 2 telefon da seni 1 gün çıkarır. S21FE kullanıyorum 7 8 saat ekran süresi alabiliyorum. 60hz Güç tasarrufu modunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı