S22 telefon nasıldır?

enesaygul07

Decapat
Daha fazla  
Meslek
PC Hırsızı
Öncelikle, tüm deprem mağduru vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun.
Vefat edenlere de Allah rahmet eylesin.

S22 kullan arkadaşlardan ricam;
Daha önce hiç S22 almadım elime veya uzun zamandır kullanıp detaylı bir inceleme sunan bir video veya yazı da görmedim.

S22 kullanan dostlar,
Telefon hakkında bilgi verir misiniz?
Cok hoşunuza giden yanları?
Eleştirdiğiniz yanları?
Yahut aldığıma pişmanım diyen var mı?
Parasını hak eden bir telefon mu?

Öncelikle, tüm deprem mağduru vatandaşlarımızın Allah yardımcısı olsun.
Vefat edenlere de Allah rahmet eylesin.

S22 kullan arkadaşlardan ricam;
Daha önce hiç S22 almadım elime veya uzun zamandır kullanıp detaylı bir inceleme sunan bir video veya yazı da görmedim.

S22 kullanan dostlar,
Telefon hakkında bilgi verir misiniz?
Cok hoşunuza giden yanları?
Eleştirdiğiniz yanları?
Yahut aldığıma pişmanım diyen var mı?
Parasını hak eden bir telefon mu?

S22'nin artıları 1-tasarım ve tek elle kullanım rahatlığı 2-çok iyi ekran kalitesi 3-hem arka hem ön kameranın güzel fotoğraflar çekebilmesi 4-sosyal medyada fotoğraf tarafında kalite düşüşü olmaması 5-iyi bir stereo hoparlöre sahip olması eksileri 1-berbat batarya performansı 2-soğutma olmaması ve 8 gen 1'den dolayı yük altında iken gereğinden fazla ısınması.

Son düzenleme:
Bataryasi biraz sorunlu. Oyun da oynuyorsaniz gunde 2 kere sarja takmak zorunda kalabilirsiniz. Ek olarak agir yuklerde islemci fazla isiniyor. Onun haricinde cok dert edilecek bir eksisi yok diyebilirim.

Batarya dışında iyi cihaz.
Bataryasi biraz sorunlu. Oyun da oynuyorsaniz gunde 2 kere sarja takmak zorunda kalabilirsiniz. Ek olarak agir yuklerde islemci fazla isiniyor. Onun haricinde cok dert edilecek bir eksisi yok diyebilirim.
S22'nin artıları 1-tasarım ve tek elle kullanım rahatlığı 2-çok iyi ekran kalitesi 3-hem arka hem ön kameranın güzel fotoğraflar çekebilmesi 4-sosyal medyada fotoğraf tarafında kalite düşüşü olmaması 5-iyi bir stereo hoparlöre sahip olması eksileri 1-berbat batarya performansı 2-soğutma olmaması ve 8 gen 1'den dolayı yük altında iken gereğinden fazla ısınması.
Hocam kullanmadım ancak bataryası sizi cidden çok rahatsız edecektir, onun dışında işlemcisi, ekranı vs güzel telefon.
O fiyata çok iyitelefon bence. Bataryası biraz sıkıntılı sanırım, kullanan arkadaşımın yorumuna göre.
Kullanmıyorum, fiyatını hak ediyor. Batarya muhabbetini sorun etmeyeceksen alınır.
Teşekkürler dostlar cansınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı