S22 vs iPhone 14 Pro

S22 çok iyiydi telefon citalarini kagitla falan kapatsak sadece ekranlar kalsa hangi telefon oldugunu anlamasam fotograf ve video acsak.
S22'yi seçerdim.

Öyle oldu zaten, insanlar S22 Ultra'nın 14 Pro Max'den daha iyi çektiğini düşünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldı ki 14 Pro Max'in rakibi S23 Ultra olacak. (Hem sensör de hem de 8 Gen 2'nin yapay zeka iyileştirmeleriyle aradaki fark epey açılır diye düşünüyorum)

Led olan çoğu ekranda yanık olur yanık olmamsı için sürekli hareket ettirmen gerekebilir ayrıca haraket ettiremedigin saat yeri falan onlar muhakkak oluyor apple da oluyor örnek olarak amold yanigi olan bir iphone modeli.

Dosya Ekleri

• images-1199.jpeg
    images-1199.jpeg
    19,5 KB · Görüntüleme: 23
S8+ cihazlarda sık yaşanan bir sorundu.
Ve S22 Ultra ne kadar güçlü bir telefon ve dynamic AMOLED ekrana sahip olsa da AMOLED yanığı olmayacağının garantisi var mı?
Garantisi yok.

Bende A30 var, 2019 senesinden beridir kullanıyorum. Babamda Note 20 var, 2020'den beridir kullanıyor. Önceden S8 kullanıyordu. Bu üç cihazın hiçbirinde de AMOLED yanığı olmadı.

Sadece 2016 senesinde annemin aldığı A5 2016 cihazda var şu an. O da kullanım esnasında fark edilmiyor özellikle görmek için bakmazsanız.

Ayrıca AOD özelliğinde bile bu durumun önüne geçmek için saatin yeri değişiyor arada.

Ek olarak, kullanırken fark edilmiyor zaten.

Bu telefonlardan hangisi iyiysi bana hangisi güzel geliyorsa onu söylüyorum holiganı olmak ergenlik resmen.
Bence applein makro kamerası daha güzel.

S22 8-9 saat ekran süresi görse harika bir cihaz olurdu. Boyutu, özellikleri, donanımları gerçekten çok güzel telefon. Sadece bataryası yüzünden almak isteyip almayan bir sürü kişi vardır. Biri de benim. S20 FE'den geçmeye kıyamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı