S21 vs. S22

Şu anda S21, S22'den garip bir şekilde daha pahalı. Elimde S21 var, bu cihazı satıp S22 alınır mı? İkinci el olacak büyük ihtimalle. Karşılaştırmasının linkini bırakıyorum:

İkisi de güzel telefonlar ancak elbette karşılaştırmaya gelince hem paylaştığınız özelliklere nazaran hem de bir üst modeli olduğu için doğal olarak daha iyi telefon. S22 alınabilir ancak 2.el neden? Kaldı ki zaten paranız yeterli.

İkisi de güzel telefonlar ancak elbette karşılaştırmaya gelince hem paylaştığınız özelliklere nazaran hem de bir üst modeli olduğu için doğal olarak daha iyi telefon. S22 alınabilir ancak 2.el neden? Kaldı ki zaten paranız yeterli.
S21 ikinci el olarak satılacağı için S22ye yaklaşık 2k-3k civarı fazla para koymam gerekiyor. Belki üstüne ekleyebilirim.

S21 ikinci el olarak satılacağı için S22ye yaklaşık 2K-3K civarı fazla para koymam gerekiyor. Belki üstüne ekleyebilirim.

Doğrudur hocam ancak fiyat konusunda değecek bir telefon öneririm. Zaten durum ortada. S10 diyen arkadaş var ancak karşılaştırma yaptığımızda S22 her türlü alıyor gözüküyor. Videoyu merak etmedim değil.

S10 aklımda değil zaten hocam. Aralarında işlemci harici adam akıllı bir fark da yok aslında.(S21-S22) Bir de güncelleme desteği konusunda 1 yıl önde.
Doğrudur hocam ancak fiyat konusunda değecek bir telefon öneririm. Zaten durum ortada. S10 diyen arkadaş var ancak karşılaştırma yaptığımızda S22 her türlü alıyor gözüküyor. Videoyu merak etmedim değil.

Son düzenleme:
@Violet S hocam konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum. Sunada S21 FE modelini almayı düşünüyorum ama batarya çabuk bitiyor diyorlar. Baktığım kadarıyla batarya testini hep 120 Hz de yapmışlar. Ben 120 Hz de kullanmam 60 Hz benim için yeterli 40 yılda bir arkadaşlarımda Wild Rift oynuyorum sadece. Sizin tecrübeleriniz ne oldu? Bataryası ne kadar süre gidiyordu ve kullanım sıklığınız nasıldı? Bugün dönebilirseniz sevinirim fiyatlar artmadan almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

@Violet S hocam konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum. Sunada S21 FE modelini almayı düşünüyorum ama batarya çabuk bitiyor diyorlar. Baktığım kadarıyla batarya testini hep 120 Hz de yapmışlar. Ben 120 Hz de kullanmam 60 Hz benim için yeterli 40 yılda bir arkadaşlarımda Wild Rift oynuyorum sadece. Sizin tecrübeleriniz ne oldu? Bataryası ne kadar süre gidiyordu ve kullanım sıklığınız nasıldı? Bugün dönebilirseniz sevinirim fiyatlar artmadan almayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Ben S21 kullanıyorum, FE değil.

İşlemcileri aynı internette dediklerine göre pil ömrünün kısa olması ve ısınmasının sebebi işlemciymiş, ondan dolayı soruyorum.
Şimdi şöyle, testlere göre S21 FE daha büyük bataryaya rağmen S21'e göre daha kötü performans çıkarıyor.
Screenshot_20230615-071952_YouTube.jpg

Wild Rift'te girdiğim bir maç sonrası yaklaşık %7-9 kaybediyorum. Yani bataryadan umudunuz olmasın.
Isinma konusu ise pek yaşamadığım bir sorun. Isinma konusunda kötü bir cihaz değil zaten.
Güç tasarrufu açıkken 6 saatin üzerinde hatta (6.30 saat civarı) ekran süresi alabiliyorum.
Güç tasarrufu kapalı iken bir veri kaydedemedim, canıma okuyor çünkü.

Son düzenleme:
Şu anda S21, S22'den garip bir şekilde daha pahalı. Elimde S21 var, bu cihazı satıp S22 alınır mı? İkinci el olacak büyük ihtimalle. Karşılaştırmasının linkini bırakıyorum:

Senin yerinde olsam öyle bir hata yapmazdım. S22 yerine S23 almak ya da S24'ü beklemek bence daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı