S22 vs. Mi 12 vs. Honor 90 vs. POCO F5

Bütçe
20,000.
S22'nin batarya ömrü hakkında hiç iyi şeyler okumadım. Herkes 1 günü zor çıkardığından yakınıyordu. Sizin bir fikriniz var mı?
Kullanıma bağlı değişir. 3700 mAh, 8 Gen 1'in oburluğuna yetemiyor. Mobil veride 5 saat civarı SoT veriyor. WIFI'da 7 saate yolu var.

S22'nin batarya ömrü hakkında hiç iyi şeyler okumadım. Herkes 1 günü zor çıkardığından yakınıyordu. Sizin bir fikriniz var mı?

:D Aslında abim şuanda x3 pro kullanıyor ve aşırı memnun.
İlk jenerasyonları PMIC sorunlu. Memnun olanlar da mevcut ama.

Oyun oynamazsan 1 günü çıkarıyor.Hatta zamanla pil ömrüne alışıyorsun şikayetçi de olmuyorsun takıntı yapmamak lazım biraz da.

Hocam seçenekler içinde en dengeli tercih s22. Snapdragon 8gen1 işlemcili olanını alırsanız hem kamera hem performans olarak size yıllarca yeter. Diğer seçeneklere bakmayın bile. Pocof5 kamerası neredeyse giriş seviyesi telefonlar seviyesinde.

:D Aslında abim şuanda x3 pro kullanıyor ve aşırı memnun.
X2 ve X3 modelinde kronik anakart problemi var, bir gün cihazın aniden kapanıp hurda olması şans işi. 😂

Herkese cevaplarından ötürü teşekkür ederim. Ya S22, çıkabilirsem S23 alacağım. Ederi 4-5 bin olan telefona 28 bin vermek koyuyor.
Paranın değersizliği işte, yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı