S22 vs S23 FE vs iPhone 13

Egens

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu üç telefon arasında kaldım. Fiyat olarak S23 FE ve S22 aynı gibi onun yanında iPhone 13 2 katı kadar. iPhone 13 alırsam ağustosa kalacak. Samsung alırsam mart nisan gibi alacağım. Çok fazla oyun oynamıyorum fotoğraf ve videolar için kamera önemli hangi telefon daha mantıklı olur?

@Egens S23 alinabiliyorken iPhone 13 alınmaz zaten. Rakip cihazlar bile değiller. Üstüne koyup alınması, S23 almak varken S22 almak oluyor.
Ama çalışmanız gerekiyorsa S22 ile S23 FE arasında farklar şunlar:

S23 FE ile S22 arasında farklar şu şekilde:,
- S23 FE, daha iyi bataryaya sahip.
- S23 FE'nin termal başarımı daha iyi.
- S22'nin kamera paketi daha üstün.
- S22 daha premium bir cihaz. (S23 FE, A54 ile aynı kasaya sahip. Amiral gemisi hissiyatından çok uzak. %83'e yakın ekran/gövde oranı, S22'den daha kalın olması ve S22'den 40 gr daha ağır olması bunun başlıca etkenleri)

@Egens S23 alinabiliyorken iPhone 13 alınmaz zaten. Rakip cihazlar bile değiller. Üstüne koyup alınması, S23 almak varken S22 almak oluyor.
hocam sadece iki cihaz arasında s22 almak mı s23 fe almakmı mantıklı dediğim gibi ağır oyunlar oynamıyorum sadece sosyal medya ve fotoğraf ayrıca s22 nin bataryası bir günü idare ettirecek kadar dayanırmı

hocam şimdi birazda video izledim s23 fe batarya olarakta daha önde olması beni kendine çekiyor s22 yerine s23 fe alsam pişman olurmuyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı