S22'de ısınma ve batarya sıkıntısı var mı?

BarisA09

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben S22 almak istiyorum ama incelemelerde çok ısınıyor ve bataryası çok hızlı bitiyor diyorlar. Ama ben günde sadece 2 saat telefona bakan biriyim. Ve genel olarak kamera ile video çekiyorum. Başka mesaj atıyorum, arama, ilan... Klasik, normal bir insanın şeyler ama oyun oynamayı sevmiyorum. Bu telefonu kullanan bir varsa benimle bu konu hakkında iletişime geçebilir mi? Kullandıysanız beni bilgilendirin.

Arkadaşlar ben S22 almak istiyorum ama incelemelerde çok ısınıyor ve bataryası çok hızlı bitiyor diyorlar. Ama ben günde sadece 2 saat telefona bakan biriyim. Ve genel olarak kamera ile video çekiyorum. Başka mesaj atıyorum, arama, ilan... Klasik, normal bir insanın şeyler ama oyun oynamayı sevmiyorum. Bu telefonu kullanan bir varsa benimle bu konu hakkında iletişime geçebilir mi? Kullandıysanız beni bilgilendirin.
Video çekeceksen o telefonu alma derim hocam bataryası hızlı bitecektir ve ısınacaktırda .

Cihazda işlemciden kaynaklı bir ısınma problemi var ancak bu kendini sadece Genshin gibi konsol grafiklerine sahip oyunlarda belli eder. Pile gelecek olursak, işlemci fazla güç tükettiği için mobil veride 3-4 saat ekran süresi veriyor.

Cihazda işlemciden kaynaklı bir ısınma problemi var ancak bu kendini sadece genshin gibi konsol grafiklerine sahip oyunlarda belli eder. Pile gelecek olursak, işlemci fazla güç tükettiği için mobil veride 3-4 saat ekran süresi veriyor.

Yani bu ihtiyaçlar için almaya değmez diyorsunuz.

İşlemciden kaynaklı ısınma ve batarya sıkıntısı var. Bir güncelleme yayınlanmıştı, ondan sonra daha az sıkıntı olmaya başladı. Güncellemeden sonra Wifi ile gündelik kullanımda 6 saat civarı ekran süresi veriyor diyorlar. O sıkıntı ne yazıkki 8 Gen 1(8+ Gen 1 ile karıştırmayın) kullanan tüm modellerde var. Sadece S22'de batarya da düşük olduğu için daha çok problem oluyor. Örneğin 8 Gen 2'nin TSMC üretim sürecine dönmesi sayesinde performans, ısınma ve fazla enerji harcama sıkıntıları S23'te olmuyor.

Ama gene de S22 de fiyatına göre şu an çok premium bir cihaz. Kendinize göre düşünün ve sizi idare edecekse alın, etmeyecekse almayın.
Bir de takas edecek telefonunuz varsa galiba Samsung şu an cihaz+4000₺ değerinde "Eski cihazı ver, yenisini al" kampanyası yapıyordu S23 serisi için. Bütçeniz yetiyorsa S23'e bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı