S22 Plus'ta batarya sorunu var mı?

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
S22 serisinde bataryanın çabuk bittiğini duydum. Bu sadece normal S22 için mi geçerli Plus ve Ultra modellerinde de aynı sorun var mı? Kullananlar yorum yapabilir mi?

S22 serisinde bataryanın çabuk bittiğini duydum. Bu sadece normal S22 için mi geçerli Plus ve Ultra modellerinde de aynı sorun var mı? Kullananlar yorum yapabilir mi?

S22'de ısınma ve bataryanın hızlı bitme sorunu vardır ama S22 Plus'ta ekranın 6.6 inç ve Vapor-Chamber Soğutma olması sebebiyle ısınma sorunu yoktur.

S22 Plus ve Ultra da büyük ekran ve iyi soğutma sistemi olduğu için ısınma ve batarya sorunu yoktur.
Reddit'te S22+ ısindigina dair birçok şikayet bulabilirsin. Batarya içinse testlere bakman yeterli.
Konu sahibinin kafası karıştı. Kimin dediğine inansın şimdi, ben bu konuyu açmış olsam benim kafam karışırdı. S22'de ciddi bir batarya problemi var, fakat S22 Plus veya Ultra'da böyle bir problem yok. Arkadaş ısınmayı sormamış batarya için sormuş.

S23 Plus almak istiyordum fakat piyasada pek yok ve satanlarda pahalıya satıyor çok. S22+ fiyat olarak daha uygun. Kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı