S22'den iPhone 12'ye geçiş mi mantıklı yoksa Mi Pad 5 tabletten iPad Pro M.2'ye mi?

AMDİslemci

Centipat
Daha fazla  
Yeni iPad modeli pahalı olacak büyük ihtimalle ve hala çıkmadı. S22'den de 12'ye geçmeyi düşünüyorum ya da maksimum IP 13.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni iPad modeli pahalı olacak büyük ihtimalle ve hala çıkmadı. S22'den de 12'ye geçmeyi düşünüyorum ya da maksimum IP 13.

S22 iPhone 12 iPhone 13 arasında burada çok fazla tartışma döner ama şunu söyleyeyim hepsi aynı seviye telefon. Geçiş yapmak gereksiz. O yüzden M.2 iPad alın.

256 GB iPad Pro yeterli olur mu?

Apple kullanmak istiyorum 60 Hz çok sıkıntı olur mu acaba 🤔
120hz'den geçerseniz farkı hissedersiniz. Şahsen ben 60hz kullanınca rahatsız oluyorum. iOS şart ise 2.el iPhone 13 Pro bakabilirsiniz. Düz iPhone alacaksanız iPhone 14'e zorlayın.

S22’den düz seri Apple’a geçmek mantıksız. Hele ki 12 iyice mantıksız. 13 kullanan biri olarak söylüyorum ki, 15 bile olsa düz seri alınmamalı. Almak istiyorsanız kendinizi 13’den sonraki Pro’lara yönlendirin. 60Hz çok rahatsız edecektir. Ben neden 13 aldım, bunu ben de bilmiyorum :D Keşke S23 alsaydım dediğim çok zaman oldu. Bu ikili seçenekte iPad daha memnun eder.

Geri
Yukarı