S22'yi sallayınca tıkırtı sesi geliyor

g770

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
S22 telefonumu salladığım zaman tikirti sesi geliyor. Şarjı 3 saat gitmiyor ve hemen ısınıyor oyunda drop giriyor. Servise göndereceğim alalı 1 hafta oldu değişim isteyeceğim servise ne demeliyim kabul etmeleri için?

Normal aslında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da normal.

HDR ayarlar oynuyor ben akıcı oynuyorum öyle bile kasıyor bu telefonda Snapdragon 8 gen 1 var güçlü bir işlemci neden böyle performans.

Normal aslında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da normal.

Normalse bu telefon bir işe yaramıyor boşa aldim.

HDR ayarlar oynuyor ben akıcı oynuyorum öyle bile kasıyor bu telefonda Snapdragon 8 Gen 1 var güçlü bir işlemci neden böyle performans?
8 Gen 1'in termal başarısı kötü çünkü. 8 Gen 1 kullanan başka telefonlarda da mevcut.

Bunlar Genshin Impact, PUBG için kesin bir şey diyemem ama 8 Gen 1 oyun için yapılmış bir işlemci değildir.

8 Gen 1 falan diyorsunuz da bu telefon TR cihazi degil mi, 8 Gen 1 ne alaka? Exynos 2200 mevcut telefonda.
O ses ise OIS sesi. Bataryada da bir sorun var.
TR versiyonu 8 Gen 1 zaten? Bir yerde yurt dışı yazdıysa görmedim.

TR versiyonu 8 Gen 1 zaten? Bir yerde yurt dışı yazdıysa görmedim.
Exynos 2200 diye hatirliyordum TR versiyonunu, benim hatam o zaman.
1693160017658.png

8 gen 1'in termal başarısı kötü çünkü. 8 gen 1 kullanan başka telefonlarda da mevcut.

Bunlar Genshin Impact, PUBG için kesin bir şey diyemem ama 8 gen 1 oyun için yapılmış bir işlemci değildir.

TR versiyonu 8 gen 1 zaten? Bir yerde yurt dışı yazdıysa görmedim.

Hocam çok fazla oyun oynayan birisi değilim zaten o yüzden çok sıkıntı değil sadece test etmek için giriyorum ama şarjı hızlı bitiyor mesela formu başlamadan önce 100'dü şu anda 92 oldu ben genelde Instagram falan kullanıyorum aktif olarak simdi 3 saatte bir şarja mi takayim.

Hacı, TR cihazi 8 gen 1 zaten.

Hocam bakmadiniz yazdığıma ben bu telefonu aldığım zaman aklımdan 4 sene gideceği geçiyordu şu anda böyle kasiyorsa oyunda falan 4 sene sonra beni nasıl idare eder bilmiyorum sizce sistemi 4 sene sonra da akıcı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı